Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmenjek megint ügyeletre a...

Elmenjek megint ügyeletre a fülemmel?

Figyelt kérdés

Be van gyulladva a fülem, pénteken raktak bele csíkot, meg fülcseppet kell használnom.

Másnapra előresugárzott a fájdalom, az állkapocs ízületem begyulladt, és a fél torkom is fáj. Ügyeleten kaptam csíkot, antibiotikumot.

Mára a fél orrom bedugult, orrcseppel helyrejött, de már nem dugul ki a fülem, és nyillal a fél mandulám is.

Ma menjek vissza azügyeltre , tudnak valamit csinálni, új csíkot biztos raknának bele. Vagy hétfőn a rendelésig tűrjek?



2016. máj. 8. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen tünetekkel nem várnék.
2016. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre én nem várnék holnapig.
2016. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vissza is mehetsz, de valószínűleg ha kezelve vagy, tehát kaptál csíkot a füledbe és antibiotikumot is, akkor nem nagyon fognak mást csinálni. Az antibiotikumnak is idő kell, hogy hasson. A legjobb, amit most tehetnél, hogy vennél valamilyen torokfertőtlenítőt, Cataflam tablettát a patikában (van vény nélkül is), ezek csökkentenék a fájdalmat, a gyulladást, illetve az orrcsepp mellé még gőzölnél, hogy minél előbb kitisztuljon az orrüreged, mert valószínűleg az is közre játszik, hogy nem jár a levegő az orrüregedben mert náthás vagy, esetleg le is van rakódva a váladék az arcüregben és amiatt nincs meg a szellőzés és fáj miatta a füled.

Szóval ezerrel váladékoldás kéne, hogy tisztuljon az arcüreg.

Hidd el, ettől jobban az ügyeleten se fognak mondani, de mindenképpen menj vissza, az is lehet, hogy írnak másfajta gyógyszert!

2016. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!