Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ösztrogénhiány okoz hajhullást?

Ösztrogénhiány okoz hajhullást?

Figyelt kérdés

Valakinek van hasonló problémája?

Már mindent kivizsgáltattam, nincs gócom sehol, vitaminokat szedek, rendben vagyok. A hormonvizsgálaton kimutatták hogy, az ösztradiol <73.

Már semmi másra nem tudok gondolni, amitől csomókban hullhat a hajam, csak erre.



2016. máj. 8. 19:40
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan tiszta káliumtól mentes sót kell enned.


Én Tejfalussy Andrástól veszem.

[link]



és itt van 95 db könyv amit ő adott ki

[link]


Én nem sajnálom magamtól a sót, alaposan megsózom minden ételem. Ez helyrehozza a hormonrendszert, meggyógyítja a rákbetegséget.

Ja és a nátriumhiány elsődleges tünete a fehér lepedékes nyelv, amit a candida albicans elszaporodása okoz.


Soha ne bízzátok az életeteket az orvosokra, csak éppen annyit tanítanak meg nekik, hogy a betegségeiteket gyógyszerrel kezeljék.

2016. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Ja és a kenyér sózása az elsődleges, mert a talmud szerint a sóskenyér 83-fajta betegséget gyógyít.

Persze ugyanúgy fontos a tészták és a zöldségek sózása, hogy helyreálljon a na-k arány.

2016. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok orvos, pont azok miatt az orvosok miatt tartunk itt akik "bort isznak és vizet prédikálnak"
2016. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

sejtettem, hogy a "sómérgezés teóriáról" van szó :D ne haragudj, de ez butaság. A só minden formájában jelenkori ("tengeri só") vagy ősi tengerből ("kősó") származik,és természetétől fogva nem csak tiszta NaCl- beépülhetnek helyettesítő elemek,de erről inkább nem írnék hosszasan. (egyetemi tanulmányaimból következően van némi rálátásom) [link]

no de nem akarok vitatkozni, csak szegény embereket ne vadítsuk már ilyen félelemkeltő elméletekkel.

2016. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit Csupor Dezsőről és a hülyeségeiről :D

2016. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha nem működött volna nálam. Ajánlanám?
2016. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit akarsz ezzel, de a tudomány szerint akkor is butaság, amit írtál :) Az engem nem érdekel, hogy miben hiszel, magánügy, csak ne terjessz téves információkat (főleg az egészségre vonatkozóan). Ennek a Tejfalussy-nak semmiféle természettudományos vagy orvosi egyetemi végzettsége nincsen, egyszerű villamosmérnök + aminek kinevezte magát.
2016. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
26-os! Ird ezt meg a férfias hajhullás oldalra, hadd legyen egy jó napjuk :D Vagy csak nőknél működik a sóhatás?
2016. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Vannak itt olyan emberek akiknek van orvosi végzettségük mégis ostobaságokat terjesztenek.

Vagy talán nem olvastad el prof. Papp Lajos nyilatkozatát?

Rá nem mondhatod, hogy á nincs orvosi végzettsége.

Szerinted miért ilyen sok a rákbeteg?

Biztos a túl sok adalékanyagtól mi? Egy frászt.


De legalább Tejfalussy András nagyon jól ismeri a bibliát, mert abban levan ám írva hogyan kell népet írtani Jáhve módszere szerint.

A legtöbb orvos nincs ezekkel tisztában.


Az orvosnak hiába mondanám, hogy a talmud a tóra magyarázata.

Mert ugye kétféle ivóvíz és kétféle kenyér van.


[link]

2016. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Ja és a tudomány már rég bebizonyította ezeket az írásokat.

Nobel díjas kutatók bizonyították, akik embereken és állatokon kísérletezték ki a "jótékony" hatásokat.

[link]

2016. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!