Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ösztrogénhiány okoz hajhullást?

Ösztrogénhiány okoz hajhullást?

Figyelt kérdés

Valakinek van hasonló problémája?

Már mindent kivizsgáltattam, nincs gócom sehol, vitaminokat szedek, rendben vagyok. A hormonvizsgálaton kimutatták hogy, az ösztradiol <73.

Már semmi másra nem tudok gondolni, amitől csomókban hullhat a hajam, csak erre.



2016. máj. 8. 19:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Ja és ne fikázd Tejfalussy-t. Ha mindenki olyan hazafi lenne mint ő, akkor Magyarország már rég a földi mennyország lenne.


Orbán Viktor még a konyhasót tartalmazó műtrágyák alkalmazását se tiltja be, holott az Ószövetségi bibliából is tudhatjuk, hogy a NaCl mérgezi a földet.


Móz második könyve 29:23

Kénkõ és só égette ki egész földjét, be sem vethetõ, semmit nem terem, és semmi fû sem nevekedik rajta; olyan, mint Sodomának, Gomorának, Ádmának és Czeboimnak elsülyesztett helye



Nem kellene Magyarországnak pénz a helyreálláshoz, csak egy kis hazafiasság, csak az szinte senkiben nincsen.

2016. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Hogyan is jutottunk el az ösztrogénhiánytól a hazafiasságig...? Tejfalussy enyhén szólva is már túlpolitizálja az egészséges táplálkozást :) Dr Jandó válaszait biztos nem olvastad el a hozzászólásoknál. Egyértelműen cáfol és feleslegesnek tartja a só káliumcsökkentésének a szükségességét mivel szinte minden zöldség vagy gyümölcsben a sokszorosát vesszük magunkhoz. Ráadásul a szervezetnek szüksége van rá.
2016. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Ki az a Dr. Jandó?


Tán prof. Papp Lajos szívsebész professzor nyilatkozatát nem olvastad?


Különben is ki nem állhatom azokat az orvosokat, akik túlzott sófogyasztásról és a káliumfogyasztás növelésének a szükségességéről beszélnek.

2016. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

DE tegyük fel ha mondjuk, hogy úgy normálisan megsózod az ételed a káliumos sóval, majd kíváncsi vagyok mennyire fogod jól érezni magad tőle :D


Fogsz e tapasztalani mellkasi fájdalmat, izomgyengeséget, fejfájást?

Próbáld ki egyszer, és próbálja ki ez a Dr. Jandó is.


Én max patkányméregként használnám.

2016. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Na én már csak fogom a fejem és kínomban nevetek...
2016. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
...mert aztán a hazafiasságnak rengeteg köze van ám a természet- és orvostudományhoz :D
2016. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a hülyeséget!

Kedves kérdező mit mutatott az UH ?

2016. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
2016. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Olvasd el Szendinek az Isten az agyban című művét is. Majd rájössz, hogy bolond.
2016. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor visszacsatlakoznék :D UH sok apro cisztát mutatott, de doki azt mondta, hogy ezek érésükben megrekedt tüszők. A 21.napon nézetek egy progeszteron szintet, és ha az eltér, akkor lehet probléma esetleg. De egyik doktor sem ajánl semmilyen hormonterápiát.
2016. máj. 18. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!