Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől viszket a fejbőröm?

Mitől viszket a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Folyton viszket a fejbőröm, de nem vagyok tetves, nem vagyok korpás. Általában ritkán mosok hajat (heti 1) de tapasztalataim alapján nincs vele összefüggésben, ha gyakrabban mosom, akkor is ez van. Egyéb problémám nincs a hajammal, mostanában kicsit hullik, de ez időszakos, és sokkal korábban kezdett viszketni. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet az oka, hogyan mulaszthatnám el?

Előre is köszi a válaszokat!

20/L



2016. máj. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Korpa? Száraz fejbőr?
2016. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gombás a fejbőröd. Hosszú hajnál kevésbé látsz korpát.
2016. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Korpás nem vagyok, mint az a kérdésben is leírtam. Száraz fejbőrrel mit lehet tenni?

Második válaszoló: Gombás?? Ilyet még soha nem hallottam. Hogy lehet biztosan tudni, hogy az-e, illetve kezelni, ha az?

2016. máj. 11. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcéma van kialakulóban nálad. Válts sampont, lehet túl érzékeny a bőröd.
2016. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy az hogy lehet, jó minőségű sam pont használok, és kétszer is váltottam az elmúlt fél évben..
2016. máj. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!