Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy asztmám van?...

Gerymiller kérdése:

Lehetséges hogy asztmám van? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés
19 éves férfi nemű vagyok, általános iskolai tanulmányaim során rendszeresen atletizáltam. Ezt miután elballagtam befejeztem (2012), majd most egy éve (2015) elkezdtem karatézni. Egészen pár héttel ezelőttig nem volt probléma. Azonban arra lettem figyelmes, hogy amikor beleheljük a termet, nagyon gyorsan elkezdek fáradni, és fulladásérzésem van, nehezen kapok levegőt. Gondolom a magas páratartalom miatt. Ez lehet asztma? Tüdőszűréssel meg tudják állapítani? Van esetleg valamiféle gyógymód vagy gyógyszer? Ha jól tudom valaiféle pipa van. Az segít? Szeretek sportolni es nem szeretném emiatt befejezni. Előre is köszi a válaszokat! :(

2016. máj. 14. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás szükséges szív és tüdő irányában.
2016. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!