Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent ha álmomban meghalt...

Mit jelent ha álmomban meghaltam? ( cukorbetegségben ) Több lent.

Figyelt kérdés

Most keltem fel ebből az álomból és nemtudok visszaaludni. Nem olyan régen ( ha ma van vasárnap akkor 3 napja azaz pénteken első óra előtt ) eléggé rosszullettem. Úgy kezdődött, hogy hányingerem lett majd bementem a terembe. Utána elkeztem szédülni és már ment velem az egész világ. Utàna nagyon fázni kezdtem és nagyon leizzattam. Amikor a tanárom beszelt hozzam ( kb: fél perc ) nem láttam színeket. Előtte otthon reggeliztem műzlit.

Van valami ötletetek arra, hogy mi volt ez?

( ezt csak azért mondtam el, mert lehet, hogy befolyasolta az álmomat az hogy ezen gondolkoztam )

Szóval akkor az álom:

Suli után ( azon a napon amikor a fenti történt ) hazaértem de anya azt mondta, hogy a barátnőm anyukája ( megszúrja az ujjam , ugye hogy ellenőrizze a vércukorszintem ). El is mentünk, meg is szúrta, de nem úgy ahogy a valóságban szokták. Úgy nézett ki mintha egy rotringhegyet szúrtak volna az ujjamba. Utána nemtudom, hogy, de hazaértünk. Apa a laptopja felett ült és idézem a szavait: ez nem jó, ez nagyon nem jo. Ezzel nem lehet kibírni 4 évnél tovább.

Ekközben sírt. ( igazából tudom, hogy ha cukorbeteg vagyok és nagyon vigyázok akár több, hosszú évtizedig is kibirhatja )

Aztán megintcsak nemtudom, hogy, hogy de reggel lett és én már akkor szellem voltam. Csak anyával tudtam kommunikálni és éreztem, hogy nagyon gyorsan ver a szívem ( igen én is tudom, hogy ha meghaltam nem verhet a szívem de akkor is vert ). Aztán lementünk a ház elé ( panel ) és ott volt nagyon sok mindenki és a koporsóm is leghátul amit a szomszéd kislány ölelt át miközben a nevemet kiáltotta. Elkezdem sírni és utàna felébredtem.

Szerintetek ez mit jelent? Trollok kíméljenek.

13/L



2016. máj. 16. 07:43
 1/6 anonim válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz mert az álmok sok mindenre rá mutathatnak.de ettől még nem kell meg ilyesmi:)
2016. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalsz magadon állandó jelleggel változásokat? Pl.jóval nagyobb mennyiségű folyadék fogyasztás,fogyás,nagyon gyakori és nagy mennyiségű pisilés,homályos látás,édességek iránti nagyon erős vágy,hányinger? Én 6 éve lettem cukorbeteg,nekem ezek voltak a jellemző tüneteim állandó jelleggel,és azért is írom le ezt,mert ebben az időszakban egyszer nekem is volt egy hasonló álmom,illetve én arra riadtam fel egyik éjszaka,hogy egy női hang elég hangosan és határozottan azt mondja,hogy "cukorbeteg vagy"! Én ezután gondoltam először arra,hogy talán valami nincs rendben velem,a tüneteim nem normálisak,lehet van valami bajom. Akkor még nem ismertem a cukorbetegség jeleit,ez az álom után olvastam utána. A tüneteim stimmeltek. Elmondtam anyukámnak,hogy szeretném megnézni,mennyi a vércukrom. Pár napra rá lett is rá lehetőségem,a mért érték 32 volt. Szóval az álmoknak néha nagyon is lehet jelentősége,de nem mindig. Ha úgy érzed,valami más veled,mint eddig,máshogy érzed magad,akkor járj utána,az a biztos. De lehet egy egyszeri rossz álom is az egész,ezért mondom,hogy figyeld a tested,közérzeted,változott-e valami. Valószínű csak megijedtél attól az iskolai rosszulléttől,ezért jött az álom,félsz,hogy cukorbeteg vagy.
2016. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán vettem észre magamon vàltozást. Egy jó ideje többet iszom, de ez jo fél évvel a rosszullét előtt kezdődött.

Mást nem igazan vettem észre magamon.

2016. máj. 16. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg minden rendben,ne aggódj!:-)
2016. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi.

Megnyugodtam 🙂

2016. máj. 16. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért egy vérvétel, de leginkább terheléses vércukormérés nem ártana. Én 10 évig voltam lappangó cukorbeteg úgy, hogy különösebb tüneteim sem voltak. Egy-egy kisebb rosszullét (biztos a front!gondoltam) amikor is az ügyeletre kerültem szívpanaszokkal és kiderült, hogy 27-es a cukrom.

A kórházban aztán visszavezették a közel tíz éves rosszulléteimet, a cukorbetegségre.

Nem ijesztgetni akarlak, de jobb félni, mint megijedni!

2016. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!