Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
2013-ban veszítettem el édespukámat akkor 13 éves voltam. 2014-ben anyának lett egy baratja nem telt el egy félév. 2014 szeptemberében költöztünk el 230-kmre a megszokott környezettől, mikor ideköltöztünk anya megigerte hogy apához minden hónapban lemegyunk... nem lett belőle semmi sem... nagyon sokat gondolok apára nagyon megrázott főként az hogy a szemem előtt hunyt el. A mostani nevelőapukámat nagyon nem szeretem.. állandóan vitázunk, nincs jogom beszélni soha nem halgatnak meg engem.. anya teljesen a vezetése alatt áll. Olyan dolgokat vág a fejemhez ami nagyon rosszul esik.. néha csak azon gondolkozom hogy jobblenne ha meghalnék akkor legalább apával lennék , senkinek nem számítok a "családom" nem szeret anya nem foglalkozik velem.. nagyon sokat okolom magam apa halála miatt és tényleg minden nap gondolok rá. Állandóan csak aludnék menekülnék nem szeretek egyáltalán hazajárni nem érzem itt jól magam. Mit tegyek ?
2016. máj. 18. 15:54
 1/5 anonim válasza:

Figyelj..először is ne okold magad apàd halála miatt, mert egyáltalán nem a te hibád! Hidd el.. másodszor meg.. bírd ki.. nincs más rokonod ahová költözhetnél? Mamád, papád bárki?

nemtudok jobbat, ha betöltöd a 18at mehetsz ahová akarsz.. addig amíg nem vagy annyi az anyád felelősséggel tartozik felőled! Ennyit amit tehetsz, hogy vársz!

2016. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj valami hobbit találni magadnak, mert amiket leírtál az nagyjából a depresszió jelei! Sokat sportolj, sétálj, őket meg kerüld, én is így tettem anno
2016. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. máj. 19. 06:20
 4/5 A kérdező kommentje:
És lenne rokonom ahova költözhetnék , de nem szereték a terhükre lenni.
2016. máj. 19. 06:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan (talán nem is "komolyan") felhozhatnád nekik a témát mi lenne ha... Lehet, hogy csak te gondolod, hogy így lenne és szívesen fogadnának.
2016. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!