Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nőgyógyászati leletemen a...

Nőgyógyászati leletemen a köv. Volt: Kolp. Cervicalisatio. Az egyik doki nem is említette, a másik meg azt, hogy ez normális, nem igényel kezelést? De mégis mi ez?

Figyelt kérdés
A neten horror sztorikat olvadtam, hogy mútik, meg ilyenek. Akkor most melyik az igaz?
2016. máj. 21. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy nátha sokkal súlyosabb dolog ennél. Méhszájsebe minden második nőnek van, ha a rákszűrés rendben van, nincs mitől aggódnod, oka van, hogy nem ajánlották fel a fagyasztást ott helyben. Milyen jellegű fizikai munkát végzel? Egyébként tényleg nem érdemes interneten betegségeknek utánaolvasni, mert szinte mindenből azt hozzák ki, hogy rákos az ember. :) A méhszájseb egy semmiség, ne idegeskedj miatta.
2016. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. A munkahelyemen sokat kell járkálnom és állnom, meg messze is lakom tőle.

Ami még érdekes, h nagyon megoszlanak erről a betegségről a vélemények. Van olyan orvos, aki azt mondja nem kell kezelni egyáltalán, va aki azonnal kezelné.

2016. máj. 22. 20:18
 23/25 anonim ***** válasza:
A méhszájsebnek is vannak bizonyos fokozatai, ami alapján megítélik, hogy szükséges-e a fagyasztás. Ha a seb kontakt vérzést, görcsöket, vagy erős folyást okoz, javasolni szokták a beavatkozást, egyéb esetben nem. A méhszájseb egyébként hasznos is, mert a rákszűrést hatékonyabbá teszi, így ha neked nincsenek panaszaid, nem érdemes foglalkozni vele. Persze jó, hogy vigyázol magadra, de a túlzott aggódalom csak neked árt.
2016. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A folyásom mostanában erősebb. Meg hullik a hajam és a bőröm is begyulladt. Ennyi tünetem van. Most olvastam jókat a Cikatridina kúpról. Ki fogom próbálni. Hátha segít.
2016. máj. 22. 21:17
 25/25 anonim ***** válasza:
A hajhullás és a bőrproblémák hátterében nem nagyon állhat méhszájseb, én másfelé vizsgálódnék.
2016. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!