Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esély rá? Tüdőrák ....

Mennyi az esély rá? Tüdőrák . Többi lent

Figyelt kérdés
Mennyi az eselyem 20 évesen úgy hogy max 2 doboz cigit szívtam egész életembe?3 hete faj a mellkasom meg picit a vallam hatam kohogok de jon fel feher valadek es nagyon megijedtem. Tudorontgen tiszta 3x hallgattak meg orvosok aztmondtak tuti nem az... még is félek.

2016. máj. 26. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nulla
2016. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pláne ha a tüdő rtg nem mutatott semmit
2016. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Javasolnék egy pszichiátert. Ilyenkor azért együtt érzek a dokikkal, amikor jön egy ilyen hisztérikus 20 éves, aki semmit nem tud a világról és ráadásul hipochonder is. Az szokott tüdőrákot kapni, aki 40 évig dohányzik. Te két dobozt szívtál el. Ez semmit nem jelent. Fehér váladék jön fel, hát képzeld akármilyen megfázásnál, influenzánál is ez fog történni, normális ember ilyenkor nem tüdőrákra gyanakszik.
2016. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, mint más embernek. Neked a két doboz cigiddel és nekem az 50 év erős dohányzással. Azok az ismerőseim, akik tüdőrák által haltak meg, nem is cigiztek.
2016. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Azért feltételezem nem 20 éves korukban. Másrészt a dohányzás nagyon is komoly rizikófaktor, akkor is ha van olyan tüdőrákos, aki nem dohányzott előtte (kevesebb olyan van, mint dohányos).
2016. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TR75 ***** válasza:

20 évesen kevés az esély a tüdődaganatra. De a cigaretta nem feltétel hozzá.

Ez simán lehet egy tüdőgyulladás, ami kezelés nélkül csodásan elfajulhat, hónapokig tarthat a teljesen tünetmentes gyógyulás, ha elhanyagolják.

2016. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TR75 ***** válasza:
(Mellesleg a tüdőröntgen nem épp a legoptimálisabb módszer a tüdődaganat kimutatására. A CT jobb, korábban látszik a felvételen.)
2016. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel a tüdőröntgen nem mutatott ki semmit, ezért tuti nem az. Tüdőd többször meghallgatták, így gondolom hörghurutod sincs. Most van ilyen köhögős járványszerűség, sok ember köhög, ez néha sokáig elhúzódik, nem kaptál rá a háziorvostól valami gyógyszert?

Szopogass negrot, igyál mézes hársfateát, egyél sok hagymát, fokhagymát és C vitamint, ez pl kiviben is sok van.

2016. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!