Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a hugyholyagom vagy a...

Kimi.. kérdése:

Fáj a hugyholyagom vagy a környékén valami. Mi lehet a probléma? Vagy mitől keletkezett? TÖBBI LENT! 15/L

Figyelt kérdés
Ma elmentem fürödni a medencénkben (28°-os). Kiszáltam és tramulinoztam kb 10 percet, majd arra lettem figyelmes, hogy nem tudok mozduli. Vagyis fáj a hugyhólyagom vagy annak a környékében ha ülök ha állok akkor is fáj. Pisilés közben is fáj, de ha épp nem tartozkodom a mellékhelységben akkor is fáj.

2016. máj. 29. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamilyen húgyúti fertőzés vagy gyulladás.

Holnap első dolgod legyen orvoshoz menni!

2016. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyukámmal épp ezt beszéltük. Nem lehet a menstruációnak a jele (2 éve meg van és mostanság kellene neki )
2016. máj. 29. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A menstruációnak semmiképpen nem lehet a jele, ugyanis annak semmi köze a húgyhólyaghoz. Ha csak szimplán alhasi fájdalmad lenne, akkor még éppen lehetne attól is, de ha konkrétan a húgyhólyagodnál és pisilés közben érzel gondot, akkor ez mindenképpen húgyúti probléma, amivel tényleg orvoshoz kell fordulni.
2016. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak pisilésnél...folyamatosan fáj bármit teszek... most már enyhült a fájdalom :)
2016. máj. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!