Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy vastagbél...

Lehetséges, hogy vastagbél rákom van? 19 éves vagyok

Figyelt kérdés

Pár napja megfáztam, vagy nem tudom pontosan orvosnál még nem voltam.Eléggé köhögök, és nagyon megfeszül a hasam közbe(tehát elég erősen köhögök) plusz náthás is vagyok. Azóta mintha kicsit nehéz lenne wcre mennem, és miután végeztem még olyan mintha kellene de mégsem jön semmi. Ez tartott kb 3 napig, ma pedig hasmenésem van. Elkezdtem már kombinálni, hogy vastagbél rákom van. Volt, h találkoztam ilyen nyálkás cuccal a székletemben, vagy csak az jött pl most hasmenésnél. De ez már nagyon nagyon régóta, nagyon ritkán van.


Kicsit összevagyok zavarodva, elnézést ha rosszul fogalmaztam. Lehetséges, hogy vastagbélrákom van?



2016. máj. 31. 19:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem hinném, ez valami fertőzés lesz.
2016. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak meg vagy fázva.

gondolkodj már ember,rossz az emésztésed így a székleted is furcsább most valószínű h nem vagy rákos.

bár van rá 0,1 %esélyed de arra is h rád szakad a ház nem?

ha biztosra(0) akarsz menni akkor ,meg menj orvoshoz.

2016. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh... Kicsit megnyugodtam, nagyon hipohonder vagyok. :/ Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 31. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen vírusos megbetegedés lehet, menj el a háziorvoshoz.
2016. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!