Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az milyen szívbetegség, ha...

Az milyen szívbetegség, ha valaki 2-3 hónapig is borzalmasan rosszul volt, eszméletvesztésekkel, felkelni se tudott, de hirtelen a Nitromint-től jobban lett?

Figyelt kérdés

szó szerint így volt ahogy leírtam, már majdnem lemondtak róla, hát nem tudott két lábra állni, ha netán felállt, még egy földön lévő vezetékben is megbotlott, annyira gyenge volt, emiatt persze csak még jobban legyengült, és csak találomra adott neki valaki Nitromintet és 1 nap alatt mintha kicserélték volna, nem fáj a szíve, nem gyenge, tud menni, sőt majdnem egész nap fent van.


Mire utal ez?


(kardiológust meg egyáltalán orvost hagyjuk, csődöt mondott mindegyik sajnos, én az esetleges hasonló tapasztalatokra vagy meglátásokra lennék kíváncsi a probléma okára nézve, azaz feltehető, hogy így Nitrominttel akkor már jól lesz?)



2016. jún. 4. 08:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A kérdésfeltevésed alapján én arra következtettem, hogy a kardiológiát annak rendje szerint megjártátok és mindent rendben találtak. ezért irtam a pszichés okot.

De amiket utána irtál, abból az derül ki, hogy ő szép csendben várja otthon az infarktust az ágyban, mert nem bizik sem orvosban, sem kórházban. Ámde egy szem Nitrominttől meggyógyult. Őszintén szólva nem tudom mit vársz egy itteni választól?


Szivbetegségekre igen jó gyógyszerek vannak, kicsi műtéttel is sok mindent megoldanak, stb. De aki elintézi egy mondattal, hogy azért nem megy kórházba, mert az horror (igen, néha az) , azon nem lehet segiteni. Feketén beszerzett Nitrominttel kezelni egy szivbeteget, ne haragudj, de ez is horror.

2016. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

az igen, de hát tényleg ez megy....

megjárta a kardiológiát igen, ahol lóvé hiánya miatt nem is jutott semmire, legalábbis a fene se tudja, hogy lóvéval mennyivel lett volna jobb, mindenesetre a kedvét elvették tőle hogy ő valaha még orvost akarjon látni :(

Lehet h úgy van ahogy írod, és várja, de hát most tudok mit tenni?

2016. jún. 4. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!