Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet HIV fertőzött lettem....

Lehet HIV fertőzött lettem. Szerintetek mekkora esély van rá?

Figyelt kérdés

A történet a következő: sokáig együtt voltam egy csókával, akinek voltak csalánkiütés szerű kiütései, lefeküdtem vele, és nem sokkal rá kiderült, hogy megcsalt. Oké, szakítottunk, és rajtam is megjelentek rá 1 hétre kb ugyanilyen kiütések, de nem húztam párhuzamot a két eset közé, egyikünknél se tudták egyébként mitől van, hanem csak írtak fel szteroidokat meg antihisztamint, és pár nap múlva elmúltak a kiütések. Nemrég új barátom lett, lefeküdtünk, és az első együttlétünk után 1 héttel rajta is megjelentek a kiütések. Rákerestem, és sok helyen találtam azt, hogy ezek a HIV fertőzés korai jelei lehetnek, főleg, hogy úgy tűnik, nemi úton terjed....

Holnap megyek nőgyógyászhoz. Nem tudom, pontosan hogy működik az AIDS teszt, de azt hiszem jó ötlet ide menni először, de ha valaki tudja, hova kellene, vagy hogy mekkora esély van rá, hogy HIV fertőzöttek vagyunk, az kérem írjon!



2016. jún. 6. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ide mehetsz HV szűrésre:

[link]

2016. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A nőgyógyász biztosat mond majd, mindenképpen menj el. Bár én úgy gondolom, más fertőzésről lesz szó, nem pedig AIDS-ről.
2016. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a teszt a tuti!

Kérd az orvostól!

2016. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vannak anonim szűrőállomások is van a szt, lászloba is megcsinálják. Sajnos én úgy kaptam el hogy thaiföldön meggondolatlansagból túl jól sikerült egy masszázs és lefeküdtem a masszorrel. Ugyanez volt az 1. Jel. Majd itthon összejóttem egy sráccal és rajta is ilyen kiütések lettek aztan az ő új barátnőjén is és az öcsémen is aki a lány új barátja lett. Na öcsém hipohonder így ő elment tesztre. Aztán visszagórgettük a kört mindenki hiv pozitiv... Sajnalom nagyon hogy ennyi ember fertőződött meg mert én nem is gondoltam ra
2016. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tünetem egyébként nincs ezért ne ijedj meg te sem nem akkora tragédia csak én is félek a jövőtől, 4 éve vagyok hiv pozitiv félévente járok a lászlóba de semmi nem látszik rajtam és semmi tünetem nincs
2016. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, kérdező, kiderült valami?
2016. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem HIV lesz, annak sokkal hosszabb a lappangási ideje. A szex után legalább 3-4 hét kellene ahhoz, hogy tüneteket produkáljon. Plusz a HIV tünetei között ott van a magas láz (38 feletti), köhögés, gyengeségérzet is.


Mindenestre, menj el orvoshoz, mert kismillió egyéb dolog is okozhat kiütést, és ha az a valami fertőző, jobb, ha kivizsgáltatod. De nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. ÉS VÉDEKEZZ, AZ ÉG SZERELMÉRE. NEM ELÉG BOGYÓT SZEDNI, HANEM TESSÉK EGY NYAMVADT ÓVSZERT RÁKÖNYÖRÖGNI A PÁRODRA.

2016. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!