Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy szívbeteg vagyok?

Lehet hogy szívbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Concor 5mg tablettát szedek és renitec vérnyomás csökkentőt.Így a vérnyomásom is rendben van és a pulzusom is.Nyugalmi pulzus 60-70 körzött van.Néha még is ilyen fura érzésem van mintha ilyen ijedség érzés lenne a gyomromba és a mellkasomba.Megmértem a vérnyomásom:133/72.Pulzus:66.Ettől függetlenül lehete szívproblémám?Kardiológiára csak hónapok múlva kaptam időpontot.

2016. jún. 9. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A Concor szívritmus szabályozó gyógyszer. Nyilván nincs minden teljesen rendben a szíveddel, ha szedned kell.
2016. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ritmus zavarom volt vagy ilyen exra ütések.De mióta szedem hál isten azóta nincs,előtte betalocot szedtem-
2016. jún. 10. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

HA csináltatsz szív ultrahangot, ott látják, hogy jól záródnak-e a szívbillentyűk. És hogy anatómiailag egészséges-e a szíved.


Ha csak ez van (ami nálam is), akkor nagyon nagy eséllyel neked is a stressz okozza a problémát, mint nálam. Nekem a kardiológus pihenést, környezetváltozást ajánlott. Rettenetesen túlhajszolt voltam. Ki is vettem 1 hét szabadságot és nagyon jót tett nekem.

Amúgy érdemes lenne egy kis magnéziumot is szedned időnként, ami vény nélkül kapható. Ha javulsz, a Concort majd csökkenteni lehet, de ezt elmondja majd a dokid. Jó egészséget!

2016. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kardiológiára hónapok múlva kaptam időpontot.Stressz az bőven volt nekem is és sajnos rengeteget cigiztem meg kávéztam.Remélem a kardiológián minden rendben lesz!Neked is jó egészséget kívánok!
2016. jún. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!