Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a baj oldalam, valakinek...

Fáj a baj oldalam, valakinek hasonló probléma?

Figyelt kérdés
3-4 napja fáj a bal oldalam és a gerincemtől kb 3-4-5 cm-re indul ugy hogy nem hiszem hogy az fájna mert az szokott de ez most más mert inkább az oldalam felé fáj de szakaszosan. Tehát el kezd fájni akkor fás 2-3óráig de olyan szinten hogy levegőt is alig kapok néha és mivel álló munkát végzek ezért még rosszabb olyankor ha fekszek vagy ülök ugyan ugy el kezd fájni 1-2 óra kihagyással. Orvoshoz azért nem mentem eddig mert 4 műszakban vagyok próbaidőn és még nem nagyon kellene "lógnom" ugy hogy nagyon meg köszönném ha valaki le írná hogy ha esetleg volt hasonló problémája és hogy mi lehet ez vagy hogy mi rá a megoldás mert ha feltétlen szükséges akkor azonnal el megyek orvoshoz vagy ügyeletre. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 10. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet becsípődött, bordaközi fájdalom, az mellkason is fájdalmat okoz, menj vele el a háziorvoshoz.
2016. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szokott fájni a gerinced, akkor ez már lehet a helytelen testtartás következménye. A hátizomzat igyekszik levenni a terhelést a gerincnek a fájós szakaszáról.

Próbáld meg infralámpával kimelegíteni. Nekem el szokta mulasztani a fájdalmat. Nekem van erre célra kifejlesztett irányítható sugárzású infra lámpám.

2016. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de egyik sem... A vesémmel van probléma.
2016. jún. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!