Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladás miatt lehet...

Mandulagyulladás miatt lehet nyaki nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés
A torokmanduláim meg vannak nagyobbodva már több mint fél éve, de mivel nem fájnak ezért nem is veszik ki őket. Viszont a nyakamon a nyirokcsomók meg vannak duzzadva. A kettő összefügghet egymással?

2016. jún. 16. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés.

Nekem is nagyok picit a manduláim, de semmi problémát nem okoznak, nem is betegszem meg gyakrabban. Viszont ha gyengébb az immunrendszerem kicsit megnagyobbodnak a nyirokcsomók.


A biztonság kedvéért nézesd meg orvossal. De valószínűleg a helyi gyulladás okozza.

2016. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mandulagyulladásod van, akkor lehet duzzadt és fájdalmas is a mirigy az állad alatt, de ha nem fáj a mandulád, akkor hogyan lehet gyulladásban?

Vérvételen voltál?

2016. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy van begyulladva, hogy a baktérium állandóan jelen van, de a betegség nem jön ki rajtam, mivel valószínűleg az immunrendszerem megakadályozta. Tehát egy nagy vörös mandulát kell elképzelni, ami nem fáj. Vérvételen 1,5 éve voltam utoljára, akkor nem volt semmi gond.
2016. jún. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!