Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Körülbelül 1 hónapja fáj a...

Körülbelül 1 hónapja fáj a derekamnál, bal oldalt. Orvosnál voltam és csak május 30. -ra kaptam időpontot. Szúró fájdalmat érzek. Bal oldalt a derék résznél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Táncolok de néha akadályoz benne 3 nap múlva világbajnokságra megyek és addigra el kéne, hogy múljon.

2016. máj. 20. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég későn jutott eszedbe segítséget kérni, magánorvos sem fogad már nagyon három napon belül, hiszen itt a hétvége. Ha izomfájdalom, akkor próbálj pihenni, melengesd, esetleg keress fel egy megbízható gyógymasszőrt, aki meg tudja mondani, mi lehet: meszesedés, húzódás az izomban, vagy valami csontos probléma.


Az is lehet egyébként, hogy nem is mozgásszervi, hanem belgyógyászati, vese vagy vastagbél. Lehet, hogy az idegeskedés hozta ki. Székleted rendben van, lázad nincs?

2016. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja fennálló betegség 3 nap alatt nem fog elmúlni.
2016. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. Lázam nem volt. De van amikor kihat az egész hátamra a fájdalom és olyankor sírhatnékom van.
2016. máj. 20. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs valami olyan krém, gyógyszer amitől elmúlik a fájdalmat amíg színpadon vagyok?
2016. máj. 20. 20:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. máj. 20. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az edződ nem tud valamit? Az ilyenek, gyúrók, edzők szoktak ismerni praktikákat. Vagy ha ő nem, akkor valami profi edzőt meg kéne kérdezni, aki tornászokat edz pl.
2016. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet vesekő, de így se sok esélyed van rá, hogy 3 nap alatt túl leszel rajta.

Sok folyadékkal (3-4 liter) talán kilökődik, de nem kockáztatnék, mert ha egyszer csak elindul akkor sokkal jobban fog fájni, és ha ez pont versenyen lesz, akkor megmozdulni se tudsz majd, nemhogy táncolni.

Persze ez csak tipp. Jobb lenne ha látna orvos.

2016. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elmentem orvoshoz. A válasz meg van. a gerincem a derék résznél nyitott és az egész gerincem 7 fokosan ferdül ezért fáj.

nagyon köszönöm azért a segítséget!

2016. jún. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!