Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek mennyi idő alatt múlt el?

Nektek mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés

A szemem fölött,a szemöldököm alatt be van dagadva,az orvos felírt rá szemcseppet. Csepegtetjük 3-4 napja de nem látok változást.

Torokgyulladásom volt,és ráment a szememre.

17/F



2016. jún. 30. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyulladás nem fog olyan gyorsan elmúlni. Viszont ha egyáltalán nem javul, érdemes lenne visszamenni.
2016. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hét szerdán kezdődött. Kaptam háziorvos által szemcseppet. Péntekre még rosszabb lett. Olyan ödémás volt a szemem nem bírtam kinyitni.Szemészeten megnézték. Azt mondták ragályos kötőhártyagyulladás. Vírus okozta. Irtak fel mélyhűtött szemcseppet. 2 óránként kellett használni egy hétig. A fülem előtt a nyirokcsomó is megduzzadt. Éjjelre pedig antibiotikumos szemkenőcsöt ìrtak. Két nap múlva sokkal jobb volt. De ekkor kezdődött egy nagyon kemény torokgyulladás. Nyelni nem bírtam. Kaptam rá gyógyszert. Kb egy hét alatt teljesen helyrejöttem.
2016. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!