Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete fáj és meg van duzzadva...

2 hete fáj és meg van duzzadva a nyirokcsomóm a nyakam bal oldalán. Orvosnál voltam, azt mondta, vírusos és adott gyógyszert.3-4 napra el is múlt a fájdalmom, de ma újra érzem. Mennyi idő alatt múlik el? Van ok az aggodalomra? Lehet h komoly a baj?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 09:56
 1/1 anonim válasza:
Szia! Az hogy mennyi idő alatt múlik el változó. Nekem volt hogy hetekig a hematológiára jártam nyirokcsomó megnagyobbodás miatt, de végül kiderült semmi komoly, csak egy vírusos megfázás melléktünete. Azóta is volt már többször hogy megnagyobbodtak a nyakamon és fájdalmas is volt (megfázás miatt) s ekkor találtam rá az ORBÁNCFŰ OLAJRA! Ez nagyon jól bevált nekem! Jól be kell dörzsölni a bőrbe reggel este. Pár nap alatt csökkentette a fájdalmat és a duzzanatot is. Azóta van itthon a hűtőben és már nem aggódok, ha megnagyobbodik,mert tudom megfázás vírus miatt van. Próbáld ki szerintem.
2014. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!