Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit vállalok azzal, ha egy...

Mit vállalok azzal, ha egy kezdő SM beteggel lépek párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mik az életkilátások, több lesz -e a bánatom, mint az örömöm? Lehet, hogy nem tudom végigcsinálni vele?
2016. jún. 30. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
? Milyen beteg?...
2016. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sklerozis Multiplex (50 körüliek vagyunk)
2016. jún. 30. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a betegség súlyosságától függ. Meg a párod személyiségétől. Én találkoztam már pár sm beteggel és az egyik 20+ éves volt. Nagyon rossz állapotban volt már akkor, viszont nem adta fel, élt mind minden korabeli.

Aztán van egy 50-es beteg a környezetben. Kevésszer találkoztam vele, de nem is tudtam róla, hogy beteg. Ő is éli az életét. Bulizik, nyaralgat a családdal. És van egy 75 éves, aki sajnos most haldoklik. Nem tudom milyen életet élt. Szerintem nem nagyon vigyázott magára. Ha mondhatok ilyet, 75 évet élni nem olyan rossz.

2016. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennek tényleg nagyon sokféle formája van. a prognózis függ a típustól
2016. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. júl. 1. 01:48
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 -nak : Még nem a párom, de szerintem lesz.....
2016. júl. 1. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!