Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy agydaganatom van?

Lehet hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés

Rosszabb lett a tanulmányi átlagom, az elmúlt pár napban pár percre már azt is elfelejtem mire akartam rákeresni. Sokáig fájt a fejem a tarkómnál, de az már egy ideje elmúlt. Egy éve már ilyen zsibbadásos rohamok szoktak rám jönni. Hipochonder vagyok, de a rohamok már egy évvel azelőtt megjelentek még mielőtt agydaganatra kezdtem volna el gyanakodni. Annyira félek, pár héten belül megyek orvoshoz.


15/F



2016. jún. 30. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy hipochonder! Inkább egy jó helyen vizsgáltasd ki a nyakcsigolyáid.
2016. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hipochondernek egy dolgot tilos: önmagát diagnosztizálgatni. Majd az orvos megmondja. De mindig jelezni kell, hogy hipochonder vagy, mert akkor hajlamos lehetsz fantom tüneteket is produkálni, úgyhogy kevésbé hagyatkoznak a panaszaidra, és jobban megvizsgálnak.
2016. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!