Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koponyán kívüli agydaganatom van?

Koponyán kívüli agydaganatom van?

Figyelt kérdés
van a fejem tetején egy pukli, minimum 1 éve már észrevettem. kb körömnyi nagyságú és kör alakú. kemény, de nem mitesszer mert nem lehet kinyomni. mi lehet az?
2016. márc. 22. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászatra menj el vele.
2016. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván faggyúciszta.
2016. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Koponyán kívüli agydaganat... Biztos nem. Bőrgyógyászatra menj.
2016. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem merek
2016. márc. 22. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el bőrgyógyászatra, ahogy azt az előttem szólók is mondták. Koponyán kívüli agydaganat nem létezik, tényleg sokkal valószínűbb, hogy valami zsíros cysta, egy bőrgyógyász neked ezt gyorsan és fájdalommentesen megmondja, a legnagyobb baj ami történhet, hogy még okos megoldási lehetőséget is ajánl rá. Semmiképpen nem érdemes "magadnak tartogatni", főleg, mivel ha csak kicsit is gondolsz rá, hogy agydaganat - ami még egyszer mondom, nem lehet -, az nem tesz jót a közérzetednek. Higgy nekem, gyorsan megoldódik a dolog egy bőrgyógyásszal, és a lelkednek is sokkal jobb lesz. Én drukkolok, hogy el merj menni! Tudom, hogy nem könny rávenni magad, de megéri! Hajrá kedves kérdező! :)
2016. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a sebészetre kell menni. Ott egy nyissz...és volt agydaganat - nincs agydaganat.
2016. márc. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Ez valószínűleg zsírmirigy, zsírdaganatnak is nevezik. Teljesen ártalmatlan viszont ha nem kezelik nagyra nőhet idővel. Sajna a kezelése legtöbbször abból áll, hogy érzéstelenítés után felvágják a bőrt kitisztítják, fertőtlenítik és esetleg egy-két öltéssel összevarrják a sebet. Fájdalommentes ugyan, csak sajnos nem minden esetben sikeres a kitisztítás és ilyenkor újra termelődik a faggyú.
2016. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha neked a koponyádon kívül is agy van, akkor evolúciós szempontból egyel előttünk jársz.
2016. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
más szempontból is előttetek állok.
2016. júl. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!