Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van ez? Nagyon rossz

Mitől van ez? Nagyon rossz

Figyelt kérdés
Nemtudom, hogy jó kategóriába írom-e ezt, de most nem is ez a fontos. 14 éves vagyok, és nemtudom elviselni a sok levegőt. Amikor éppenhogy fúj a szél, úgy érzem, hogy egyszerre nemtudom "felemészteni" ezt a sok levegőt, és elkezdek fulladozni. Tavaly például volt olyan nyáron, hogy nagyon meleg volt, a családommal buszoztunk, ki volt nyitva az ablak mert ugye meleg volt. Én meg ott ültem az ablak mellett apum pedig mellettem. Jött be a levegő és még beszélni se tudtam, vagy szólni hogy csukják be az ablakot vagy valami mert nem kaptam levegőt és már szószerint majdnem megfulladtam. Úgy kellett kiugranom az ülésből, és nem érdekelt ha hülyének néztek. Miért van ez?

2016. júl. 2. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Aszthma esetleg vmi hasonló betegség? Másra nem tudok gondolni max pszichésre
2016. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs asztmam, se semmi, csak gerincferdulesem, de nem hiszem, hogy ettol van ez az egesz
2016. júl. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!