Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés után nincs széklet...

Hasmenés után nincs széklet több napig miért?

Figyelt kérdés
1 napig volt hasmenésem hasi fájdalommal társulva, másnap délután bevettem egy immodiumot és azóta semmi..(másnap reggel már nem volt hasmenésem csak programra mentem és a biztonság kedvéért vettem be) Viszont már 3. napja nincs székletem kezdek aggódni, a hasmenés előtt minden rendben volt ilyen téren. Egyszer volt egy nagyon kicsi a mai nap folyamán az viszont fura fehér nyálka darabos volt.. Valakinek volt már ilyen? Kezdek aggódni.

2016. júl. 4. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitisztult a belcsatornad. Kell par nap, mire helyre all az emesztes. Nyugi, semmi bajod.
2016. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj akarhanyszor immodiunot veszek be nekem sincs szekletem par napig, ezert mindig ketszer megfontolom, hogy bevegyem-e. De tenyleg ne izgulj
2016. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert kiszartál mindent!-kell egy pár nap míg az elfogyasztott kajábol a szervezet kiválasztja a hasznos anyagokat,és újra szar képződik
2016. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!