Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha anya egyszeruen...

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek ha anya egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Par hete nagyon faj es szur a hasam alja,folytonosan.Neha a derekamba is bele nyilallik.Sokat faj a vesem korul is biztosan van valami bajom,meg sokszor pisilni is alig tudok,nehez(nem tudom elmagyarazni),most is sirva irom ezt

anyum egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz,megertem elso nap mondta vegyek be gyogyszert de ittvagyok 2 hettel kesobb es akarhanyszor mondom azt mondja vegyek be fajdalomcsillapitot mert neha neki is faj a feje.Nem tudom mit tegyek,100% vagyok abban hogy van valami betegsegem. Uj varosban elek, nem ismerem annyira a helyet egyedul nem mehetek.. Nem tudom mit tegyek,tenyleg nagyon kikeszultem..



2016. júl. 4. 22:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű felfázás (ez egy bakteriális dolog) ami felhúzódhatott már ha a veséd is fáj. Nagyon csúnya gyulladást okoz, magától nem gyógyul meg, később akár emiatt gyereked se lehet!Nem játék!

Én is egyedül mentem új dokihoz, nem érdekli a dokit a szülő annyira 14 felett. Mehetsz barátnővel, bármilyen rokonnal, ismerőssel ha nem akarsz egyedül menni. Felírja a gyógyszereket illetve kiírja a vizsgálatokat. Szólhatsz neki hogy anyud nem akar elvinni, tud ebben segíteni.

2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már lassan felnőtt leszel, nem kell oda anyuapu, csak félsz. Mondd meg anyudnak hogy "holnap mész az orvoshoz". Ha nem érdekli, ez van, menj el. Ha igen, akkor megérte.
2016. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Másrészről komolyan odáig fajul a világ, hogy jajj fáj,hamm egy gyógyszer? Tönkre mennek a szerveid, ne kapd be azért rögtön mert fáj. (Persze ha elviselhetetlen, nem mondom hogy ne tedd). Először a probléma okát kéne tudni, azt orvosolni (rendszeres mozgás, egészséges étrend) s aztán jöhet a gyógyszer.
2016. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

koszonom szepen, megkerem egy baratnomot es biztosan elmegyek vele

Am probaltam mar ugy hogy mondtam anyunak hogy jolvan holnap elmegyek egyedul,gondoltam hatha megmondja jolvan megyek, erre azt mondta ne menjek, mert lejaratom magam mert ennyiert nem kell elmenni.. nem erzi amit en erzek es nem erzi azt a sok fajdalmat ezert nem erdekli ot.Mindig csak a fajdalomcsillapitot hozza fel,2 hete napi 2-3 ibuprofent szedek lassan,mert neki az segit a fejfajasan:(:(

2016. júl. 4. 22:52
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmehetsz egyedül is a dokihoz. Én alsós és harmadikos voltam, amikor egyedül elmentem. Egyáltalán nem nézett rám rossz szemmel és nem is érdeklődött, hol vannak a szüleim, ellenben segített.
2016. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

koszonom,amint megbeszelem egy baratnommel,elmegyek..

Csak bant hogy lejaratom magam,mert anyu aztmondta ez lejaratas es kinevetne az orvos...

2016. júl. 4. 22:53
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

dehogy nevet ki az orvos :)

emiatt ne aggódj ;)


oké, 1. nap még megértem,hogy nem visz el rögtön a dokihoz, na de 2 hét folyamatos fájdalom az más nem játék

2016. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
* az már
2016. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Ez akkora mértékű felôtlenséz anyukádtól, hogy ezért simán el is vezetnének tőle.
2016. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem ot,es o is engem azt tudom. De ez az egyetlen amit eddig sem tett,es soha nem is fogja,nem fog orvoshoz vinni

szerinte ez normalis

2016. júl. 4. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!