Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha anya egyszeruen...

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek ha anya egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Par hete nagyon faj es szur a hasam alja,folytonosan.Neha a derekamba is bele nyilallik.Sokat faj a vesem korul is biztosan van valami bajom,meg sokszor pisilni is alig tudok,nehez(nem tudom elmagyarazni),most is sirva irom ezt

anyum egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz,megertem elso nap mondta vegyek be gyogyszert de ittvagyok 2 hettel kesobb es akarhanyszor mondom azt mondja vegyek be fajdalomcsillapitot mert neha neki is faj a feje.Nem tudom mit tegyek,100% vagyok abban hogy van valami betegsegem. Uj varosban elek, nem ismerem annyira a helyet egyedul nem mehetek.. Nem tudom mit tegyek,tenyleg nagyon kikeszultem..



2016. júl. 4. 22:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog az orvos lejáratni, nem fog kinevetni sem, nem fog rosszallóan nézni rád.

Anyukád úgy döntött ahogy (igen-igen helytelenül), Te pedig úgy döntesz, hogy elmész egyedül vagy a barátnőddel a dokihoz.

Aztán elmondod majd anyudnak, mit történt a rendelőben.

Anyukád akármit mond, akármennyire is le akar beszélni, Te ne hagyd magad. Holnap mutasd meg magad a dokinál. Nagy az esélye, hogy még fiatalabbakkal is fogsz találkozni, akik egyedül lesznek a váróban és egyedül mennek be a dokihoz, mert én ilyet szoktam tapasztalni.

A doki után légyszi jelezd, mit beszéltél meg az orvossal.

Gyógyulást kívánok.

2016. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj el anyukád nélkül, ilyen helyzetben jobb is ha nincs ott, mert kicsit lenézi a problémádat szerintem és az orvosnak is lehet úgy mondaná el. 15 évesen nem vészes egyedül menni, és ezzel nem járatod le magad semmiképpen. Nem tudom anyukád miért gondolkodik így, de biztos van valami oka, mindenesetre menj el és majd megoldódik a hasfájás probléma. De majd írd meg ide ha elmentél :-)
2016. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
szabad érdeklődni mi lett végül?:) ugye semmi komoly?
2016. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!