Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget szeretnék tőletek...

Segítséget szeretnék tőletek kérni?

Figyelt kérdés
Sajnos súlyos depresszióm,agorafóbiám és szociális fóbiám van.Sajnos már mind nagyfokú.4éve már nincs életem.Gyógyszert szedek,de nem ér semmit pszichológushoz nem járok,mert nem bírok elmenni.Halál gondolatával egyre többet foglalkoztat.Aki tud kérem szépen segítsen.L/18
2010. febr. 10. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg arra kérlek nagyon szépen, hogy váltsál orvost pszichiátert. Igenis lehet rajtad segíteni, de ha a mostani orvosod nem vesz komolyan tessék másikat keresni, nem mindegyik egyforma. Gondolom négy év óta ugyanazt a gyógyszert szeded, pedig négy év alatt kislányból nagy lány lettél. Más gyógyszerkészítményekre volna szükséged. A halál gondolatát pedig hessegesd el. Az legyen a célod,hogy másik orvostól kérjél segítséget. Szabad orvos választás van!Próbáld meg, légy erős, írásodból kitűnik nagyon szeretnél jobb életet, hát rajta tegyél is érte!!!
2010. febr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen én is átmentem és sok dokit kifizettem, megismertem...

Sz@rt sem érnek.

Ez egy olyan állapot amin csak Ze segíthetsz. Akarattal!!!!

A gyógyszer meg csak tompít, nem segíti a gyógyulást, hanem elvonja a figyelmed "kintről"-de bizony bentről is.

Tessék szépen leszokni róluk inkább erősítsd az önmagadba vetett hitedet. Állíts célt magad elé az hajtson.

Döntsd el élni akarsz, vagy nem. Írd le egy papírra miért szeretsz élni és miért nem. Mit akarsz elérni és mitől félsz.

Ebből pedig lassan megfejted magad és saját igaz orvosoddá válsz. Hosszú és hullámzó az út nekem 20 éves koromra teljes gyógyulásom lett...így!


Írj nyugodtan még szívesen segítek...tudom, hogy sokkal összetettebb, mint ahogy leírtam.

2010. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba a gyógyszereket. Én is szedtem őket és sokkal több kárt okoztak, mint hasznot. Inkább a pszihiáter. Nem akarom részletezni a dolgaimat, mert senkinek nem ajánlom, hogy azt a megoldást válassza erre a problémára amit én.

Ami jól jöhet: sportolj, keress valami hobbyt, próbálj ki új dolgokat. :)

2010. febr. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia,éppen a napokban néztem a tv.ben a Te problémáddal kapcsolatos műsort.Ott beszélt egy hölgy és Őneki is ilyen súlyos problémái voltak.Ezért hozta létre a bura.hu oldalt hogy ezzel is tudjon segíteni.Szerintem üsd be a google-ba és böngéssz benne,hátha számodra is van egy segítő kéz!!!! Vigyázz Magadra,mielőbbi javulást és gondolkozz pozitívan!!! Remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Nagyon szívesen írnék nektek privit,de sajna nem tudok.
2010. febr. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!