Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek vakbélgyulladás?!

Szerintetek vakbélgyulladás?!

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdett fájni a hasam úgy naggyából középen a köldököm körül. Nekem általába sose fáj a hasam még ha megvan akkorse. Azután bevettem egy algopirint es rá egy másfél órára naggyábol elmt dr még kicsit ilyen puffadtnak éreztem magam. Megnyomkodtam a hasam jobb oldalon hogy fáj e de nem fájt de azért nagyon félek nehogy valamiegyen aztán ne vegyem észre. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat 15/L

2016. júl. 7. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz így beazonosítani, orvostanhallgatóként is.

Bizonytalan eredetű (valószínűleg kivizsgálás után is m.n.o. lenne a diagnózis) hasi fájdalomra egyébként tilos fájdalomcsillapítót bevenni, megnehezíti a diagnózist, félrevezető diagnózishoz vezethet.


De ettől függetlenül én inkább egy enyhébb bélhurutra tippelnék.


Ha esetleg erősödik a fájdalom, főleg a jobb iliacalis-ban, (értsd: jobb alhas), netán a lázad is felmegy, ne halogasd, hanem szólj a szüleidnek és menjetek be a sürgősségire.


Egyébként a székleted rendben?

2016. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Most bem fáj a hasam talán kicsit más mint mikor szokott lenni de nem vagyok lázas. A székletem kicsit kemény
2016. júl. 7. 13:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit görcsöl de nem a jobb alhasamb hanem középen
2016. júl. 7. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez szerintem biztos nem vakbél.

Ennyi erővel egy akut alsó légúti fertőzést is diagnosztizálhatnánk tüdőráknak :)

2016. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!