Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy egészséges vagyok-e?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, sokáig egészségtelenül éltem (főleg az étkezés volt nagyon egészségtelen, néha most is vannak olyan napok amikor semmi tápanyagot nem viszek be...) sportolni sokat sportoltam életemben. Nem cigizek, nem iszok stb. Érdekelne az egészségem, mármint sejtem hogy fiatalon többnyire egészséges az ember, de a régi életmódom aggaszt. Félek, hogy van valahol valami érrel baj, vagy valami daganat a sok tartósítószeres kaja miatt ... De már július elsejével teljesen tisztán étkezem és nem hagy nyugodni a dolog. Ha elmegyek teljes kivizsgálásra, meg MR ilyenek? Tudom hogy kicsit gyerekes a kérdés, meg hülyén is fogalmaztam...

Egyébként régen magas vérnyomásom volt, akkor fogytam egy picit és többet mozogtam, azóta normális. De mégis hónapokig voltam kezeletlen magas vérnyomással...



2016. júl. 10. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A betegséged neve hipohondria. Üdv köreiben. Én is ebben "szenvedek" teljesen átérzem. NINCS RÁKOD!!! Nyugi! Egyébként labor,nőgyógyász, MR,tüdőrontgen. A legjobb a labor. (Vér, pisi) Én dohányzok, nem mozgok, vendéglátózok, rengeteg édességet eszek, sok tartósítószeres bugyit. Ráadásul a pánibetegség miatt sok gyomorsav akár , gyomorrákot is okozhat. Gondolj bele , ha én egészséges vagyok,akkor te??!!! :D ja... én is 20 éves lány vagyok....cseszekszik a menstruációm, rengeteget fáj a fejem, szívritmuszavar , szapora pulzus bejátszik ( ez nem hipohondria, erről papírom van ), de már annyira leszoktam a fölös aggódásról , hogy mára már leszarom.:) nyugi!!! Nem vagy beteg! Nem lehetsz! Esélyt sem adsz neki! :) amúgy meg mindenre van gyógynövény. Ha valami bajod is lenne, arra ott a növény (pl.: pajzsmirigy daganatra a svédcsepp kamilla kombó). NYUGI
2016. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Szerintem menj el egy teljes laborra. Háziorvostól kérhetsz beutalót, vér- és vizeletmintából megmondják, hogy mennyire vagy egészséges. Ennyi.

Fiatal vagy, ilyen idős korban életmód miatt nem nagyon lehetnek súlyos egészségügyi problémáid (tehát most daganatra gondolok például), ha 40 éves lennél, akkor azt mondanám, hogy esetleg.


#1 Tartósítószeres bugyi? :S

2016. júl. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el vér- és vizeletvizsgálatra, az sok mindenre választ ad.
2016. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!