Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen mit lehet megállapíta...

6hetesen mit lehet megállapítani hüvelyi u. h-val? Mikortól lehet a baba nemét megállapítani? Gondolom itt már tudják hogy teljesen egészséges-e?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leghamarabb(de ez ritka) a 12 hetes uh tudják megállapítani,egy jó orvos egy jó géppel,de inkább olyan 16.héttől pontosabb.A teljesen egészségest is inkább 12.héten,a genetikai uh mondják meg.Ott már mindent lemérnek,és abból több derül ki.
2010. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de 6 hetesen örülhetsz, ha a petezsákon kívül látnak valamit. Ilyenkor legtöbb esetben még szívhangja sincs, nem hogy még azt tudják hogy egészséges e!

Max. annyit tudnak neked megmondani, hogy méhen kívüli vagy belüli terhességről van e szó.

Olvasgass itt egy kicsit minden féléről, mert úgy látom nagyon tájékozatlan vagy még!

Itt van sok érdekes dolog, kezd az elejéről....

2010. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy tudják! Alig látszik valami. Nekem még szívhang se volt ennyi idősen. A fejlődési rendellenességeknek ez akialakulási ideje, a 12. hétig. Épp ezért ilyenkor a kismamának jobban kell vigyáznia magára, mint a szeme fényére.


Járj utána, légyszi:

[link]

[link]

[link]


A nemét leghamatrabb a 12. heti ultrahangon láthatják, de ekkor még csak ritkán. A 20. után már valószínűbb, hogy látják, feltéve, ha a baba megmutatja. De olyan is van, akinek csak a szülőszobán derül ki.

2010. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.Nekem 6 hetesen csak azt tudták megmondani,hogy méhen belül van, és mekkora a petezsák.
2010. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre válaszolva, a nemét általában a 18. heti uh-on meg lehet tudni, ha a kicsi megfelelő pózban fekszik. Hogy teljesen egészséges e, az talán csak szülésnél derül ki tutira!!!
2010. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Megtudják mondani akár a 12-16 hetesen is. Ha hagyja. Ilyen korán még ne is bízz benne. Nekem 24 hetesen mutatta meg a fütyköst elöször kétszer lányt mondtak mert a két lába közé dugta a zacsit meg kukit és úgy húzta fel. vagy csak keresztbe tette a lábait. Egészséget az a lényeg. Ettől többet még ne akarj tudni. Elöbb utóbb megmutatja. A második genetikai uh- után és a kapcsolódó vizsgálatokkal mondják meg hogy ÉLETKÉPES de akkor sem azt hogy egészséges. Az én leleteimen is mindig csak az volt hogy jó életjelenségekkel rendelkező embrió látható késöbb már ugye magzat. 37 hetes kismama

2010. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen azt tudják megállapítani, hogy egyáltalán tényleg terhes vagy-e, ha mázlid van, akkor látnak szívműködést, de ezzel is csak annyit tudnak fixen mondani, hogy él az embrió.
2010. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na voltam.8hetes vagyok mint kiderült.Láttam a picinek mindenét,fejecskéjét,lábacskáját,ugy ahogy mindent kilehetett venni.Ha nagyon figyeltél akkor a doki még a kis szívverését is mutatta ami szintén kivehető volt.A baba nemét tudom hogy nem most lehet megállapítani,csak kérdeztem hogy mikortól.Illetve arra gondoltam hogy teljesen egészséges-e hogy él-e,vannak-e életjelek hogy ezt látják-e már.Gondolom azt hogy teljesen rendben van azt genetikai uh fogják ugyahogy megmondani,legalább is úgy hallottam.
2010. febr. 19. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!