Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, fáradékonyság. Mi...

Hasmenés, fáradékonyság. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Körülbelül négy napja van hasmenésem, kezdetben nem fordítottam erre nagy figyelmet, előfordul, de általában két nap után enyhül vagy elmúlik. Aggódni kezdtem, főképp azért, mert fáradékony lettem az elmúlt két napban, délutánonként alszom, akkor is, ha nem csináltam aznap semmi megerőltetőt és igazából én nem szeretnék aludni-pihenni. Egyszerűen hirtelen leragad a szemem és kénytelen vagyok lefeküdni, különben rosszabb lesz. Nem tudom, hogy csak kiszáradás miatt van e vagy valami más a gond.

Minden esetre sok folyadékot iszom, főleg vizet.


Nem tudom mennyire lehet fontos, de egy hónapja találtam a lábamban egy kullancsot, amit egy elsősegélynyújtó helyen szedtek ki, így azt gondoltam, hogy biztosan jól csinálták, de mindenki hibázhat. Azóta kicsit piros a csípés helye, egyre halványul, de még mindig jól látható.

Lyme-kór tünetei nem jelentkeztek, kicsit utána néztem és nem gondolom, hogy bármilyen kullancs terjesztette betegségem lenne, de persze nem vagyok különösebben jártas a témában.



2016. júl. 10. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!