Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? 23/L

Figyelt kérdés

Csutortokon egesz nap szedultem, felallasnal feketen lattam (hosszabb ideig mint szoktam), hanyingerem volt es nagyon fajt a fejem es csengett a fulem. a hangokat a tavolbol hallottam. egesz nap nem ettem semmit, de emiatt meg sosem volt problemam.

Valamivel kesobb a szomszedos barban ittam egy kavet, es amikor indulni akartam haza, felalltam, elsotetult minden, levert a viz kb 1 perc erejeig (ataztak a ruhaim is)pedig egesz nap razott a hideg es ha nem szoritom a pultot, leesek a foldre. Senki nem segitett, ugyhogy gyak.lag labon kihordtam az ajulast. Eletemben masodszor ajultam el, elegge strapabiro vagyok, azert is furcsa ez az egesz.

Masnap elmentem a korhazba kivizsgalasra, vernyomas-meres stb. hosszas konyorges utan csinaltak egy veranalizist, ami enyhe gyulladast mutatott ki, nem tudtak h hol.

4orvos feltetelezte, h terhes vagyok, de tobb mint fel eve szedek fog.gatlot.

kesobb ct-re kuldtek de allitolag semmi. dafalgan-t adtak az egesz tortenetre ami csak egy fajdalomcsillapito.

nem erzem korrektnek ezt az eljarast.


2016. júl. 17. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Már az nem korrekt hogy senki sem segített amikor rosszul lettél.Manapság már ilyenek az emberek.A nagynéném is egyszer elájult az utcán és senki nem segített neki.Később kiderült hogy van egy lyuk a szívén.Szerintem menj el egy másik kórházba mert elég ilyesztőek a tünetek.Nem hiszem hogy terhesség főleg ha fogamzásgátlót szedsz.Addig meg pihenj le és egyél.
2016. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet vérnyomásoddal volt gond csütörtökön, nagyon le-, vagy felment, akkor kellett volna megmérni. Ájulás pedig szerintem attól, hogy egész nap nem ettél semmit.

Mindenesetre menj el hétfőn a háziorvoshoz és kérj egy kivizsgálást.

2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!