Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fogok halni?

Meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Két hete vágtam a lábkörmöm és megszúrtam a lábujjam az ollóval a körmöm mellett. Persze egyből kivéreztettem, mivel nem volt tiszta a lábam (úgy nem volt tiszta, hogy fürdés előtt voltam) Előtte kint mászkáltam papucsban.

Azt mondták nem kell tetanuszt kapnom, mert nem érintkezett földdel vagy ürülékkel az olló... De azóta ezen agyalok, hogy mivan ha mégsem volt tiszta, hisz a körmömet vágtam és előtte kint voltam, a kutyám is néha rálép a lábamra :( és hogy a kivéreztetés nem volt elég (+később Betadine)

Félek, hogy mégis tetanuszos lettem mert olvasgattam a tüneteket és egy hete hátul görcsöl a fejem és fáj a nyakam :( sok helyen írták, hogy ez az első tünetek egyike. Mit csináljak?



2016. júl. 19. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Jézus, ne parázz már ennyire. Kicsit túltolod a hipochonderkedést. :D

Nem lesz semmi bajod, de ha megnyugtat, menj el orvoshoz (sebészet vagy háziorvos). :)

2016. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De aranyos vagy :D tényleg ne aggódj ennyire
2016. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
áztasd be betyárkörtelébe, és ha attól nem rohad le mástól sem fog.
2016. júl. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet túlságosan sokat nézed a monitort és attól görcsöl, nekem is attól szokott néha. Nem fogsz meghalni, illetve meg fogsz, de majd csak 98 éves korodban!
2016. júl. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
aranyos? inkább hülye
2016. júl. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyulladt körülötte? Be van lilulva? A szúrásnál fáj? Nem. Akkor mégis mitől félsz?
2016. júl. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miért lennék hülye? Megszúrtam magam, nem kaptam tetanusz oltást és most a fellépő tünetek miatt aggódom, hogy lehet kellett volna az oltás. Ettől ijedtem meg, mivel a tetanus elég komoly dolog.

A segítő válaszokat köszönöm, lehet hogy a monitor miatt fáj, és a seb nincs belilulva meg semmi baja nincs, mert már nincs meg, de attól még bennem lehet a baktérium..

2016. júl. 19. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!