Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétfőn elkapott engem a nátha...

Hétfőn elkapott engem a nátha ami elég erős volt. Most jobban vagyok. Fogytam 3nap alatt 2 kilót amit nagyon nem akartam.!?

Figyelt kérdés
mivel 2 éve kondizok és megakartam tartani a súlyomat.. az orvos azt mondta hogy torokgyulladásom van/volt és szerintetek mikor lehet edzeni menni? kondi park vagy konditerem? az orvos szerint jövőhét hétfőn de nagyon sok időnek tartom... és az igaz hogy vissza lehet esni? vagy az ember hogy tud vissza esni? mitől függ?? illetve mikor mehetek ki rövidnadrágba az utcára meg atlétába? mert félek hogy vissza esek.. aki tud erről valami okosságot írni azt nagyon megköszönném
2016. júl. 21. 23:03
 1/2 Molyember ***** válasza:
Az a két kiló csak víz volt, és hétfőig nem fogsz összeesni.
2016. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tedd amit az orvos mond. Rövid nadrágba és atlétába meg nyugodtan kimehetsz, mert meleg van, ha túlöltözöl és megizzadsz, az rosszabb.
2016. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!