Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka borzalmas hasfájásra keltem.Olyan volt, mintha egy kést döftek és forgattak volna a köldökömben.Talán tényleg erre hasonlít a legjobban, egy görcsöt éreztem a köldököm mögötti területen a hasamban, és az mintha mindenfelé sugárzott volna.

Még sosem éreztem ilyen erős hasi fájdalmat, azt hittem elsírom magam, ami nálam nagy szó, mert nem nagyon szoktam sírni fájdalomtól. Akkor se sírtam amikor betörtem a fejem, elrepedt a kezemben egy csont vagy kibicsaklott a bokám, pedig ezek tényleg elég rondán néztek ki.Magas a fájdalomküszöböm,ezért is ijedtem meg tegnap, mert ha nekem valamim új fáj hogy majdnem elsírom magam, ott már gondok vannak.

Akármilyen pózban feküdtem mindenhogy borzalmas volt, így felkeltem, kimentem a mosdóba, visszamentem, és vártam amíg addig csillapodig a fájdalom hogy aludni tudjak.Arra emlékszem még hogy hányingert is éreztem, erősebben mint ilyenkor szoktam.

Nem most fordul elő először, idén januárban kezdődött, azóta ez már a negyedik vagy ötödik alkalom.Mindig elmentünk másnap háziorvoshoz, aki megnyomkodta a hasamat és csak annyit mondott hogy egyszerű gyomorrontás.Volt már gyomorrontásom pár alkalommal és ez biztos hogy nem az. Az eddigi alkalmak után ment is a hasam, főleg erre mondta hogy biztos csak elrontottam a gyomrom.

Olyan mintha a fájdalom egyre jobban nőne hónapról hónapra egyre erősebb minden ilyen alkalommal, és mindig egy pontból indul a fájdalom, egy csomószerűségből a köldököm mögött.

Mi lehet ez? Lehet igaza van a háziorvosomnak? Vagy menjek máshová?

16/l



2016. júl. 25. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez már rendszeres, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni. Esetleg nincs valami hasonlóság a korábbiakkal a körülmények között?

Legalább egy ultrahangot érdemes lenne 'kikényszeríteni' a háziorvostól....

2016. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálok beszélni a háziorvossal hogy legalább egy ultrahangra küldjön el.
2016. júl. 25. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu menj el orvoshoz, de van egy olyan sejtésem, hogy ha ez már több hónapja húzódik akkor ez Crohn betegség lesz. de nem 100.
2016. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, el fogok.Rákerestem és nem biztos hogy ez lesz, egy jópár tünet fel van sorolva és nekem csak a hasi görcsök meg hasmenés egyezik.
2016. júl. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!