Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 33 fokos gerincferdülésen...

33 fokos gerincferdülésen lehet javítani heti 3-szori úszással és Schroth-tornával?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, a Schroth kifejezetten jó rá, nekem 45 fokos, csak én már csontosodtam, 18 éves korodig a legjobb,de persze utána is hasznos szinten tartásnak,állapotromlás megelőzésének
2016. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen?
2016. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2016. júl. 26. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Schroth-torna hatalmas csalás, semmire se jó.

Az úszás se sokat ér.

Az ember nem akkor izmosodik, ha elfárad, hanem ha egy adott izmot terhel a teljes mozgástartományában.

Az úszás úgy lett kitalálva, hogy ne süllyedj el, a Schroth-torna meg egyenesen nevetséges a nem mozgó pózaival. Régebben ki volt téve a wiki re is, hogy csalás, csak azóta eltávolították.

Itt le van írva:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

Jó még az expander vagy gumikötél is.

2016. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez már kevés lesz ekkora ferdülésnél. Azt ajánlom, hogy mutasd meg magad egy ezzel foglalkozó orvosnak, aki nagy valószínűséggel gerincferdülési fűzőt (korzetet) fog felírni, majd el kell menned korzetet készítő szakemberhez, aki a saját testedre formálva készít egy korzetet, amit mindig hordanod kell. Viszont előfordulhat, hogy a 33 fokos ferdülést már műtik.

Remélem tudtam segíteni!!!

Egy gerincferdüléses lány

2016. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!