Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudom legyőzni a...

Hogyan tudom legyőzni a lámpalázt? (Értelmes válaszokat szeretnék kérni, hülyeségeket nem!

Figyelt kérdés

16 vagyok! Az egyik példa,hogy foci meccsen konkrétan nem merek játszani, elkap a lámpaláz , inkább várom,hogy lecseréljenek, várom,hogy vége legyen és nem is tudok úgy teljesíteni ,ahogy általában közönség nélkül..

A másik,hogy nem merek megszólítani egy lányt , nem merek felé kezdeményezni semmilyen formában sem.. Tudnátok írni 1-2 tippet , segítséget ezzel kapcsolatban?



2016. júl. 27. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichofitnesz.
2016. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányokkal kapcsolatban pedig más nincs, oda kell menni, bénázni, félszegnek lenni, néha totál beégni, mert benne van az is. De ha párszor megtörténik, meg párszor visszautasítanak, akkor rájössz, hogy nincs vége a világnak, és nem fogsz félni. Persze az emberben mindig van egy "drukk". Én húsz évvel idősebb vagyok nálad, túl vagyok néhány szerelmen, jónéhány csalódáson és egy házasságon, de én is "izgulok", mikor egy nőhöz közelítek; de fel tudom fogni úgy, hogy ez a dolog természetes velejárója. Ez a helyzet minden "lámpalázas" szituációval. Tartottam már 2 órás előadást 100 ember előtt az Eltén és 10 ember előtt is egy nappaliban. Az utóbbi nehezebb volt. A frász kitörhet, de csinálom. Ezt hívják bátorságnak, nem azt, amit a moziban látsz, hogy három zombi háromfelől nekiugrik a főhősnek, és a szeme se rebben.
2016. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!