Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl sokat beszékek, gyakran...

Túl sokat beszékek, gyakran magamról, vagy hülyeségeket, akár mások számára bántó dolgokat mondok. Nem tudom sokszor kontrollálni, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem jó, de gyakran pörgök, és szerintem így vezetem le, ha valami történik kényszert érzek, h megosszam mással, pedig sokszor jobb lenne magamba tartani. Próbáltam már, h kiírom magamból, de nem mindig adott a lehetőség rá, meg ugye a napló nem reagál. Sokszor viszont az elmondott dolgok miatt piszkáknak, kinevetnek stb. Rászállnak a témára. Magyarán hülyét csinálok magamból. Pedig annyiszor megfogadtam, h meg se szólalok. De nem megy. Mit tegyek?
2016. ápr. 5. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:)

ne aggódj, én is ilyen vagyok:) lenne kedved beszélgetni, jó lenne valaki hozzám hasonlóval dumálni?:) Írok privátot:)


amúgy é tudom kontrollálni, ennyi a különbség, én megtanultam:) fontos hogy szabj egy határt:) azon kívül beszélgess;)

2016. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!