Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ! Mindig amikor lefekszem,...

! Mindig amikor lefekszem, hülyeségeket álmodok!?

Figyelt kérdés
Éjjel mimden nap arra ébredek hogy,nagyon hülyeséget àlmodok,ez ellen van valami? Mert igy ia csak 4-5orat alszok naponta,de igy hogy megébredek,igy egy ora minusz! Olyanok szoktak lenni hogy pl: megölnek,vagy én ölök meg valakit meg ilyesmi,nem rém àlom!- mert amikor felkelek akkor nyugodt vagyok,és azon gondolkodom hogy,hogyan tudok ilyeneket almodni,mivel még soha ,megsem utottem embert! Es ez megy minden nap,ha nem ölnek meg ,vagy en valakit,akkor meg rablo vagyok stb..

2015. márc. 12. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg ilyet álmodok, megértem, hogy rossz. Lefekvés előtt két órával ne egyél semmi megerőltetőt, a vacsorád könnyű legyen, szellőztess alvás előtt, és olvass-nézz-hallgass olyasmit, amitől megnyugszol, lecsendesül a lelked. Tudatosítsd magadban, hogy a valóságban nem kerülsz ilyen helyzetekbe, tehát álmodban érezni fogod, hogy nem valós, ha rájössz erre, irányíthatod a dolgokat. Ne érdekeljen, ha lőnek rád, csak menj folyamatosan egy irányba, és képzeld magad elé az otthonod. Kiskorom óta gyakorlom az álom irányítását, néha nagyon nehéz, ha más nincs, félig ébresztem fel magam, tehát egy másik álomba ébredek.
2015. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Probàlok nyugodtan lefeküdni,de pultos vagyok es nagyon idegesitenek az emberek,szeretem csinalni,de nagyon rossz sok embert elviselni,lehet ez is az ok hogy szarul alszok :/
2015. márc. 12. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű. Nem tudsz váltani? Vagy nem szeretnél?
2015. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!