Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vesz senki komolyan?...

Miért nem vesz senki komolyan? Mondtam nekik, de csak nevtnek. Én komolyan gondoltam és már csináltam hülyeségeket is. Ennyire hihetetlen?

Figyelt kérdés

Elmondtam a családomnak, hogy megakarok halni és, hogy vagdosom magam, de ők azt mondták, hogy szánalmas vagyok és szedjem össze magam.. Nagyon pocsék gyerekkorom volt, amit nem részleteznék, de a mostani életem sem jó. Nincs 1 barátom se! Ha egy lány közeledni próbál, akkor elzavarom jó messzire, mert tudom, hogy nem tetszene, amit bennem találna, ami a nagy semmi! NEm érzek semmit, pontosabban van néhány érzelmem, de azok nem olyanok, aminek örülni kéme, az agresszió kétlem, hogy pozitív dolog, meg a düh és a vágyak. Fiatal vagyok még és nem akarom a korom kiírni, mert kinevetnének, de csak érdekel, hogy van valami gyors módszer a halálra, amit a fiatalon elkövethetek és nem kerül pénzbe és gyors, a lehet leggyorsabb kelL!

F



2016. jún. 16. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Vagy kamu a kérdés vagy egy olyan kissrác vagy, aki nagyon fel akarja magára vonni a figyelmet. Szerintem csak sajnáltatod önmagad, nem megölni kell magad, hanem változtatni.

Hisztizel, mert egy barátod sincs, de te magad írod végül le, hogy SAJÁT MAGAD MIATT! Elzavarod a lányokat? Akkor meg ne rinyálj.

2016. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Abban igaza van a családodnak, hogy szedd össze magad!!!!
2016. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Nem érzek semmit és ezért nem akarok élni, mert hogy unalmas az élelt!
2016. jún. 16. 14:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Unalmas az élet? Hiszti helyett Töltsd ki a napjaidat programokkal, feladatokkal és máris nem lesz unalmas.
2016. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

Erről beszéltem. Könnyebb nyafogni, mint tenni valamit a változásért.

Nyírd ki magad akkor, legalább egy pancserral kevesebb. Ez itt nem az önsajnáltatás helye.

2016. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De én régen nagyon sok mindent csináltam, de akkor is untam már mikor csináltam! És ezért minden hobbim megszüntettem..
2016. jún. 16. 15:15
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok SAJNOS, mondjuk én nem vagdosom magam. Lehet amúgy kissé személyiségzavaros vagy, abból indulok ki, hogy ugye írtad hogy pocsék gyerek korod volt, erről te nem tehetsz igazából, hanem a szüleid, gondolom hogy milyenek lehetnek ha még azzal sem foglalkoznak, hogy vagdosod magad, pedig annak látszata van és az nem egyfajta "rinnya", azzal már kéne hogy foglalkozni de tényleg. Pszichológus, pszichiáternél voltál már? kitudnak húzni ebből a lelkiállapotból, de én inkább a pszichológust tanácsolom, ha hozzámész kicsit tovább tarthat a kezelés, ha pszichiáterhez mész azt mondják gyorsabb, mert elvégre ő írhat fel gyógyszert amitől hamarabb rendbe jössz.. VAGY NEM. Szal gyógyszert ne szedj, ne hagyd, hogy veled kísérletezzenek. Gyógyulást, remélem ha én is elmegyek egy szakemberhez hamar rendbe jövök, mert nagyon monoton nekem minden, be vagyok zárkózva,úgy mint te, írásban jól teljesítek azonban szóban eléggé rossz vagyok :/ sajnos meg is lett az eredménye, a szótlanságom miatt ezzel visszaéltek, méregettek, megutáltak. Bátorságom sincs visszaszólni, ezek feszültséget, szorongást váltanak ki belőlem, amit van, hogy a családtagjaimon vezetek le és nagyon nem örülnek neki, hogy megint rossz kedvem van.. Remélem rövid időn belül minden rendbe lesz, mert ezt hosszútávon nem igazán fogom bírni. De mondom mielőtt hülyeségbe kezdenél menj el orvoshoz.
2016. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Pszichológus talán tud segíteni egy kicsit helyretenni az önértékelésedet, ami gondolom gyerekkori traumákból ered - főleg verbális bántalmazás tud irreális önértékeléshez vezetni.

Azt meg engedd meg a lánynak, hogy ő döntse el, hogy tetszik-e neki, amit lát, vagy sem. Az is turbózni tudja nagyon az önértékelést, ha valaki azt mondja az embernek, hogy kellesz nekem így, ahogy vagy.


https://www.youtube.com/watch?v=i_duFZIShjY

2016. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7-es egyetértek veled, de én nem tudok elmenni ilyenhez! Nem akarom, hogy bárki is megtudja, hogy pszichológushoz járok, nem azért mert ciki, hanem mert őrültnek titulálnának engem! Plusz nem tudom magam rá venni, mivel mindig az jár az eszembe, mi van, ha kiderül valami és bezárnak engem!

#8-as undorítónak tartom magam, de mégis már 3 lány próbálkozott, én elmagyaráztam nekik, hogy mennyire egy undoritó ember vagyok, sőt hazudtam is dolgokat magamról, hogy ott hagyjanak és egyből elment a kedvük, mert hát látták és hallották, hogy-hogyan vélekedek magamról, képzeld el a legdurvább szidalmazást, nah ennek az 5-szöröse megvolt. Szóval imádok mocskolódni magamról. Épp ez az nem kell senkinek se a szeretete, mivel úgy tudom, hogy én semmit sem érek így senkinek se kellek, szóval ha valaki beszeretne lépni az életembe, akkor annak csak rossz szándéka lehet csak! Mivel egy ilyen dögnek, mint én nem lehet senkie..

2016. jún. 16. 18:15
 10/21 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem mondja el senkinek, hogy hozzá jársz, senki nem fogja megtudni. Ha még fiatalkorú vagy, a kerületi nevelési tanácsadóban, családsegítőben tudsz segítséget kérni.
2016. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!