Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajhullás? 1 hete rengeted...

Hajhullás? 1 hete rengeted hajam jön ki. Volt hogy egy fésülkódés során 2szer ürítítettem a kefét. Plusz ha végig simitom a hajam akkotis jönnek a szálak folyton. Meg a párbámon is rengeteh van 1 alvás után.

Figyelt kérdés

Meg a hajgumim is tele van. Mi lehet az oka? Anyám mondta hogy menjek dokihoz. Amit már unok mert tegnap is nála voltam, csak más okokból. Mit kéne most tennem? Szerintem már unja a fejemet. Föleg suliidöben xD.

Ja azt kifelejtettem, hogy 14 éves vagyok

és lány. Derékig érö (1 gete még elkéoesztően dús) sötétbarna hajjal.



2016. júl. 28. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezer és egy oka lehet, de a kóros hajhullást mindenképp ki kell vizsgáltatni. Az ne érdekeljen, hogy a doki "unja a fejed", ez valószínűleg nem igaz, de ha mégis, ez a dolga, annyiszor mész, ahányszor akarsz és a te egészségedről van szó, nem az ő kényelméről. Erről a hozzáállásról szokj le. Megemlíthetted volna tegnap neki a hajad, de ha nem sikerült, menj vissza.
2016. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az okoról: valószínűleg góckutatást fognak végezni, megnézik, van-e valamilyen gyulladás a szervezetedben, vagy esetleg vitamin- és ásványianyag-hiányod. Lehet hormonális is, de ilyen fiatalon ez kevésbé valószínű.
2016. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj csak el az orvoshoz, vagy legalább hívd fel.
2016. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!