Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj lehet a szivemmel?

Baj lehet a szivemmel?

Figyelt kérdés

Néha rám törnek rosszul létek: elkezdek szédülni,a szivem gyorsan kezd verni. Ilyenkor mindig bepánikolok és nagyon megijedek ami csak ront a helyzeten.

Félek,hogy a szivemmel lehet valami probléma, mert néha elég szaporán ver és a pulzusom is magas 90-100 között ugrál.

A háziorvosom nyugtató teát adott és magnéziumot. Szerinte a stressz hatására vannak ilyen rosszulléteim, mivel most érettségiztem és nagyon izguló és stresszes személyiség vagyok.De néha nagyion megilyedek hogy komoly baj lehet velem.

Ha valaki volt hasonló helyzetben ,az irjon.

Válaszokat előre is köszönöm!:)

18L



2016. aug. 2. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem a szívem műtötték 3 éves koromba, de ahogy nőttem nem igazán érdekelt a dolog. Aztán 8-9 ikbe folyton nézegettem, hogy ver, ha kicsit furán éreztem magam egyből pánikoltam és attól rosszabb lett. Aztán leszoktam róla, és azóta semmi bajom. Kb beképzeltem az egészet. Próbáld úgy kezelni ezeket a helyzeteket mintha mi se történne, valószínű hogy csak idegesség és túlreagálás miatt rosszabbodik. Persze ha továbbra is folytatódik nézesd meg orvossal nehogy baj legyen, de szerintem tényleg csak azért érzed rosszul magad mert rágörcsölsz hogy valami bajod van.

21/f

2016. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos rám nagyon jellemző,hogy egyből megijedek és a legrosszabbra gondolok.

Köszi a választ!

2016. aug. 2. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy idegi alapon fellépő jelenség, mely álltal az egyén állaposan bepánikol, mert azt hiszi, itt a vég. A kivizsgálások mind negatívak. Felírnak valami idegnyugtatót, de könnyen elmúlik, ha alkalmazod a megnyugtató légzést.

[link]

2016. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki ide téved még és hasonló panaszai vannak, elmondanám : élek és minden rendben.

Hála Istennek, nem volt baj a szivemmel, elmentem egy EKG kivizsgálásra, ahol adtak egy bizonyos Egilok nevű gyógyszert és rendbe is jottem rövid 1 honap alattt teljesen.

Fontos kivizsgálni, mert sokmindennek lehet a tünete :).

2020. márc. 7. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Most tévedtem ide hasonló tünetekkel szenvedek. Mit talált végülis a kardiológus? Volt gond a szíveddel vagy nem? Mire jó az a gyógyszer?
2020. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia. Nem volt baja a szívemnek, hanem a stressz miatt voltak pánikrohamaim, ami miatt a szívem gyorsabban vert, főleg este/éjszaka. Ez a gyógyszer Egilok rendbe hozott, de csak úgy múlt el teljesen, hogy reggel és este mindig bevettem 1 hónapon keresztül.

Itt olvashatsz többet róla: [link]


Én is megvoltam nagyon íjedve, hogy komoly baj van, de ettől elmúlt hálistennek!!

2020. máj. 17. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy minden rendben van veled! Első válaszoló vagyok :) (Egyébként mostanában megint csináltam hogy vinné el a fene, de szerencsére leszoktattam magam erről a hülyeségről)
2020. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is rájöttem, hogy sokszor én idézem elő saját magamnak. Le kell szokni érről és akkor nincs baj.
2020. máj. 26. 14:32
 9/10 Emőke 3 válasza:
Sziasztok. Mostanában én is bal oldalt enyhe fájdalmat érzek néha. Vajon a szivemtől van? A vérnyomás es szív verés rendben van. En is sokat agyalok ezen. Köszönöm a válaszokat
2022. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a biztos ha elmész kivizsgáltatni. Amúgy én észrevettem, hogy stressz helyzetben szúródik, magas a pulzus.
2022. júl. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!