Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori gyomoregesem van,...

Gyakori gyomoregesem van, nyelocsoig es neha tovabb is feljon. Elofordul neha rossz szajszag is. Letezik gyogyszer erre a ketto problemara?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 19:27
 1/2 anonim válasza:
próbáld meg a SALVUS kúrát.
2016. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van! A Salvus gyógyvíz igazi kincs!!!! Többet ér, mint bármelyik gyomorsav csökkentő gyógyszer...

Nekem refluxom és gyomorfekélyem is volt, Controlocot szedtem orvos tanácsára, de amikor elkezdtem inni a Salvust + a diétát is persze betartom, teljesen abba tudtam hagyni a gyomorgyógyszert!!! Tényleg kincs!!!

A páromnak is szoktam adni belőle, amikor rossz a gyomra ha olyat eszik, Nála is bevált!

Igaz, az íze nem kellemes, de meg lehet szokni, és ha csak gyomorégésed van, akkor iszol 1 decit, 20 perc múlva érezhető a jótékony hatása! 😉

2016. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!