Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire vegyem komolyan és...

Mennyire vegyem komolyan és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta érzékeny vagyok a frontra,azt hittem kinövöm de pár éve egyre rosszabb. Főleg nyáron van migrénes fejfájásom,van hogy epét hányok és többször le kell fürdenem hideg vízben. Sok esetben nem használ a fájdalomcsillapító mert később kihányom. Kb 4-6 órán keresztül tart. Nagy a baj? Mit tegyek? 22/L

2016. aug. 7. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

már biztos rákerestél, amit soha nem fogsz találni, hogy az orvosok ajánlják az edzést.

Súlyzóval

[link]

Hátha segít, érdemes minden izmot edzeni.

2016. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Yolo2 ***** válasza:
Nem tudom hogy az első válaszoló most valami reklám-bot, vagy honnan jött neki az edzés, de elég esélytelen hogy segítsen ezen. Ilyen panaszokkal szerintem érdemes felkeresned egy olyan neurológiai klinikát, ahol van fejfájás ambulancia (mint például a SOTE Neurológiai Klinika). Ott biztos rendesen kivizsgálnak és valószínűleg tanácsokkal is el tudnak látni.
2016. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

na az ilyen fájdalomcsillapító ambulancián az van, amit első körben nem tudtak a betegre sózni.

A nyugati orvoslás a tudományon alapszik, ha már ők is csodaszereket reklámoznak, az nem gyanús????

És ha a melegtől jön elő, nem logikus, hogy keringési zavar lehet, amin a sport javít?????

És most, ha elkezd pilates ezni 1 hétig, és nem múlik el, akkor nem a sport nem vált be, hanem rossz volt a módszer.

Az, hogy az emberek csak abban bíznak ami drága, és nem kell mozogni elég érdekes.

Na akkor ki reklámoz mit????????

2016. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sakát tapasztat, az edzès segít


Amúgy neurológia

2016. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kedves yolo2, mielőtt reklámozással vádolnál megemlíthetted volna, hogy a sote-ra jársz, nekem pedig nincs súlyzó boltom az országban.

Én már csak abban reménykedek, hogy kapzsiságból vezeted félre a betegeket, és nem tényleges segítségnyújtásként, mert isten óvjon, ha már az orvosok is ilyen buták.

2016. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne menj neki a SOTE-lovagnak, ő egy bizonyos modus operandit tanult, tehát így és így gyógyítunk adott problémát, és ha azt nem csináljuk vagy nem úgy, akkor jajveszélyes. Ezen túl meg igaza van, hogy sokkal célravezetőbb lenne egy neurológiai vizsgálat, mint fájdalomcsillapítóval tömni a beteget, ami szigorúan tüneti kezelés.

Neked is igazad van annyiban, hogy az edzés segítHET, ha a migrén mögött keringési zavar van.


Kérdező: próbáltál már hanyatt feküdni egy fél órára ilyenkor?

2016. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Muszáj feküdnöm mert nagyon szédülök. Egyszer majdnem el is ájultam. Részben emiatt hányok.
2016. aug. 7. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:
váll, hát edzéssel megszüntethető, ha pl az ereket nyomja a csont.
2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
93%

Mik ezek a válaszok úristen :)

Irány valamelyik általános orvos, utalnak neurológiára.

2016. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Yolo2 ***** válasza:

Igazad van, sok panaszra megoldást jelenthet a fizikai aktivitás, ami hatásosabb is lehet, mint egy passzív kezelés. Azonban egy olyan súlyos migrénes panasznál, ahol már hányást okoz a fájdalom ott nem szabad neki otthon edzéssel kísérletezgetnie, hanem szakember segítségét kell hogy kérje.


Ui.: Amúgy meg igen, most jól lebuktattál, fejpénzt kapok azokért akik az én GY.I.K.-es hozzászólásom miatt mennek el egy SOTE klinikára... (vicc)

2016. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!