Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire vegyem komolyan ha...

Mennyire vegyem komolyan ha az itthoni vérnyomásmérő állandóan szívritmust jelez?

Figyelt kérdés

Nem rég vásároltam a Lidlben a vérnyomásmérőt. Előtte sose méregettem a vérnyomásomat, mostanában szoktam redszeresen és állandóan kijelzi hogy "lehetséges szívritmuszavar" . Egyébként pánikbeteg és depressziós vagyok , túlaggódok mindent főleg az egészségemet. Ebben az évben csináltattam már EKG-t 1x meg 3 éve szívultrahangot. Sose volt eltérés, de tudom hogy a szívritmuszavart nem lehet mindig kimutatni. A gond az hogy már az orvosok se nagyon vesznek komolyan, mert tudják az alap betegségem.

Azért kérdezzek rá a háziorvosnál szerintetek?


21/L


2016. júl. 14. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha továbbra sem méregeted a vérnyomásodat, és egyből jobban leszel. Szívritmus zavar bárkinél lehetséges, de nem jellemző, főleg ha ennyi kivizsgáláson voltál. A panaszaidat a félelem okozza. Mióta vagy pánikbeteg és depressziós, ezeket mi váltotta ki? Azelőtt is túlaggódtál mindent?
2016. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el az orvosodnak is. Jobb, ha megnyugszol.
2016. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is majdnem mindig azt jelez. En is voltam mar kivizsgalason es minden jo volt. Szerintem ezek nem valmi megbizhato keszulekek vagy megmozdulunk kicsit kozbe nem tudom mennyire befolyasolja. En 2vagy 3 ezer ft -ert vettem. Ugyhogy en nem hiszem hogy tokeletes.
2016. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néresd meg a vérnyomásmérőddel másoknak is a vérnyomását és ha náluk is azt jelez, akkor lehet nem jó a mérő. Ha csak neked jelzi, akkor menj orvoshoz. Persze lehet a pánikbetegséged okozza.
2016. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne pánikolj meg hipochonderkedj. A fejedben nincs minden rendben nem a szívedben -.-
2016. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármi mástól is jelezheti. Pl köhögsz egy picit vagy nagyobb levegő veszel, megmozdítod a másik kezed, beszélsz közbe stb.
2016. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásmérőt a vérnyomásmérőboltból, nem a Lidiből.
2016. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!