Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panik beteg vagyok?

Qwertasdf18282728288 kérdése:

Panik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Folyamatosan bemeselek magamnak minden fele idiota dolgot , es sajnos nagyon ra panikolok es olyankor egyre tobb rosszab dolog jon a fejembe es folyamatosan ra panikolok es felek es szinte mar sirok meg minden fele, orvosnal meg nem voltam vele ha el is mennèk tudnanak ebbe segiteni? Vagy mit kell tennem?
2016. aug. 8. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek ilyenkor?
2016. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tuneteken kivul ird le legy szives a konkret helyzetet is, ami kivaltja beloled, valmint azokat a negativ gondolatokat, amik ekkor eszedbe jutnak es hogy milyen rossz erzesek tamadnak benned (duh, szorongas stb, de nem akarlak befolyasolni). Ha mindezek megvannak, talan tudok segiteni.
2016. aug. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igy pl minden, ha valaki azt mondja nekem h "holnap meg tudod milesz" akkor ra panikolok h vajon miaz sfb... Es eszembee jutt ne h rolam valami olyan vagy akarmi es elkezdek felni, sirni aggodni remegni es eszembe jon az onygilkosag:/:)
2016. aug. 12. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!