Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon nagy lehet a baj?...

Nagyon nagy lehet a baj? Elkezdett fájni a hasam aztán feljött szépen lassan a fájdalom a fülemig (többi lennt)

Figyelt kérdés
Tehát ezek a panaszok. És lehet azt csak bebeszélem magamnak de az ujjaim is zsibbadtak kb 1-2 napja. Mostmár elmult mondjuk. Amikor levegőt veszek vagy nyelek pl olyan mintha egy szűrő gombóc csúszna végig a fülemtől a torkomig onann meg a hasamba. És aztán ott elterjedne a hasamba. Ez mi lehet? 1 hónapja gombóc érzés is van a torkomba arra kaptam beutalót a belgyógyászatra. De elötte még nyaralni is megyünk stb. Szerintetek csináljak belőle nagy ügyet vagy várjam meg amíg elmegyünk a belgyógyászatra. 13/L

2016. aug. 10. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért elmennék a háziorvoshoz.
2016. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. De az a baj hogy most se vagyok otthon meg hogy az ilyen dolgokra aztmondja a házi orvosunk hogy beutaló ne ide gyertek stb. Tehát nem veszi valami komolyan.
2016. aug. 10. 11:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és hányás ingerem is van.
2016. aug. 10. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
De, komolyan veszi. Éppen azért ad beutalót olyan helyre, ahol szakemberek vizsgálnak meg.
2016. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. De ő ott nem tud vele mit csinálni. Ezért tartom feleslegesnek elmenni. Várok egy kicsit ha elmúlik akkor ráér majd a belgyógyászat. Ha rosszabb lesz akkor meg tényleg vissza megyek.
2016. aug. 10. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
De ha olyan bajod van, akkor a háziorvos is tud segíteni.
2016. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerű sav/reflux problémád van. Mondjuk nem értem, a háziorvosod miért nem próbál meg legalább valamennyire kivizsgálni addig is, míg bejutsz a belgyógyászatra.


Szerintem egyelőre próbálj meg nem nagy ügyet csinálni belőle, ha nagyon figyelsz a tünetekre, egy részüket valóban "be is képzelheted" magadnak. Próbálj mással foglalkozni egy kicsit, lehet, hogy már ettől javul. De azért a kivizsgálásra majd mindenképpen menj el.

2016. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze arra elmegyek. És igen az igaz mert amíh Balcsi táborba voltam addig teljesen jól voltam. Amikor ultem a buszon akkor kezdek tünetek jelentkezni meg ilyenek.
2016. aug. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!