Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom van?

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem a tarkómnál, zsibbadásos rohamaim vannak, pár perc múlva már arra sem emlékszem mire akartam rákeresni. Néha hirtelen homályosan látok.

2016. júl. 2. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Kiszáradás , az agy veszt a párolgással vizet ezért a tünet . Sok víz , lédús gyümölcs bevitele segít . A só , zsíros és meleg étel szénsav árt . Friss levegő este és szellőztetés használ .
2016. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart?
2016. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ittál, ettél rendesen?
2016. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A zsibbadás végtag egy éve jött rám először. Azóta hipochonder lettem. Most kb. egy hete néztem utána az agydaganatnak, és a többi tünet csak azóta áll fel.
2016. júl. 2. 22:34
 5/12 A kérdező kommentje:
A zsibbadás a végtagjaimban.
2016. júl. 2. 22:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Enni-inni szoktam rendesen és a héten elkezdtem rendszeresen mozogni a szabadban. Emellett elkezdtem képregényt készíteni, hogy a gondolataim ne csak a halál körül járjanak.
2016. júl. 2. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon aggodsz menj el egy ct vagy mri vizsgalatra, hogy megnyugtasson a valoszinuleg negativ eredmeny.

Viszont ha a tuneteid nem csak az agydaganatra valo ràgooglizás utan kezdted el erezni, akkor ajanlatos haziorvossal konzultalni, aki tovabb kuld vizsgalatokra.

Egyebkent meg igyal sok folyadekot ! A felelem eleg durva tuneteket tud produkalni, ne gondolj egybol a legrosszabbra...

2016. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Körzeti orvos -> neurológus -> MR. Akármi is az ok, ki kell deríteni.
2016. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
#1-es! Próbáld meg só nélkül és meglátod, hogy mi lesz veled! Szerintem hamar felmondják a szerveid a szolgálatot! Omega 3,6,9 szírsavakra is szükségünk van, tehát a zsírokat se hanyagold! D3 vitamint pedig toljatok napi 8-10 ezer NE-t!!!
2016. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem Mindent megválaszoltál.... Hipohonder vagy....es amiota olvastad a sületlenséget azóta van a többi "tüneted".



Hogy megnyugodj szerintem érszűkületed van a nyaki verőeredben,ami miatt nem jut elég vér az agyadba. Mint tudjuk az agybol indul ki minden ingerület így küldheti a zsibbadó érzést is a tested kuldonbozo pontjaiba.



Remélem megnyugodtál...

2016. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!