Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula gyulladása?

Mandula gyulladása?

Figyelt kérdés
Mostanában 3 hetente , megfájdul a torkom , nem olyan vészesen csak kicsit kapar , vagy mintha valami góc lenne ott, ez kb 4 alkalom , most nyáron, de eddigis egy évben 2-3x voltam ilyen torokfájós . Háziorvos hol antibiotikumot , hol gyulladás csökkentőt írt ki, de a mandulámra sosem mondott semmit . Mindig azt mondta valami vírus vagy garat gyulladás. Általában ha hideget ittam akkor jött ki , levertséggel , kisebb torokfájással stb de el is múlik utána . Tavaly műtöttek orrsövénnyel de ottsem mondták hogy baj lenne vele. Csak 1 idő után megint kijön , ma megyek fül orr gégészetre , tapasztalatok érdekelnének erről a mandula témáról , hogy ajánlott kivetetni kinek mi hogy miért volt:)

2016. szept. 1. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát ha rosszak a manduláid,ne halogasd,jobb kivetetni minél előbb.Milyen vizsgálatokat csináltak a gégészeten?A nyelvcsapodra nem mondott semmit a doki?

Én is készülök gégészetre menni,megvizsgáltatom a torkom. Szeretném kivetetni a manduláimat.

Jobbulást!

2016. szept. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott a nyelv csapra , csak hogy nagyon vörös a garatom és ha sokat ilyen kikell venni am andulát. Először azt hitte már kivették olyan kicsire össze zsugorodott elsorvadt.. Azt mondta alig látott még ilyet szoval az is beparáztatott kicsit :/ Tovább küldött 1 főorvoshoz és ő is megnezi de , akinel voltam szerinte tuti muteni kell
2016. szept. 6. 08:50
 13/18 A kérdező kommentje:
De én nem huzom tovább , lapátolták belém az antibiotikumokat állandóan beteg vagyok mar 2 hónapja.. szóval muszaly menni
2016. szept. 6. 08:59
 14/18 anonim ***** válasza:
Gégetükrözést is csináltak?Gondolom igen.Hogy Bírtad?Én attól fosok,nagyokat szoktam öklendezni mikor ledugják a gégetükröt.
2016. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Póbált lenyulni vmivel de en nem birtam majdnem behánytam :D Neked mikor lesz mutéted?
2016. szept. 6. 15:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyenlőre nem lesz műtét,majd 1 hónap múlva megyek vissza a gégészetre,aztán kiderül lesz e műtét.
2016. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát én direkt kérni fogom majd most megyek nemsoká a dokihoz , hogy szedjék már ki mert allandoan beteg vagyok..
2016. szept. 7. 12:55
 18/18 A kérdező kommentje:
Jövő héten már ki is veszik altatásban , a doki megnézte tegnap mondta hogy ez műtét lesz-....
2016. szept. 13. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!