Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fogyni de nem...

Szeretnék fogyni de nem igazán tudom hogy kezdjem el. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér hiszen 162 cm vagyok , 52 kiló és 14/L. Viszont érzem hogy mostanában hízok az utóbbi 2 hónapban felszedtem 2 kilót , és szeretném ezt a a folyamatot minél előbb megállítani de nem tudom , hogy kezdjek hozzá.Az étrendemen változtattam próbálok kisebb adagot enni és több gyümölcsöt. Viszont ez szerintem nem lesz elég.. tudnátok ajánlani gyakorlatokat (hasból és combból szeretnék főleg fogyni , meg valami kis popsit szeretnék mert most iszonyat lapos) és azt is megtudnátok mondani hogy mennyit csináljak az adott gyakorlatból illetve milyen időközönként emeljem? (futni minidg van alkalmam mert van futópadunk)

2015. okt. 13. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Popóra lépcsőzés, guggolás, amíg bírod. És izomlázasan nem pihizni, hanem rádolgozni kell. ;)
2015. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre magamon, hogy napi 2 óra séta egy-két hónap alatt nagyon megformálta a fenekemet, előtte egy picit narancsbőrös volt, most meg van rendes formája, persze sokkal hatékonyabb a célirányos gyakorlat, ebben viszont nem tudok tanácsot adni, mert nem vagyok annyira jártas.

A táplálkozás viszont nagyon fontos. Sok növényt kell enni.

Én úgy osztom fel, hogy napi 600 gramm zöldség és 400 gramm gyümölcs, lehetőleg minél többféle, és minél magasabb rosttartalommal. A péksütemények, a rizs, az édességek, a tészta, és a cukrot üdítők nagyon tudnak hizlalni, mert teli vannak szénhidráttal, szóval ezeket csak ritkán. De ehetsz hüvelyeseket, és gabonákat is mértékkel. Fontos hogy te magad ne adj semmihez cukrot, mert az nagyon káros, inkább vegyél nyírfacukort, ami bár elég sokba kerül a cukorhoz képest, de ha keveset használsz, akkor sokáig elég. Ezekre ajánlott figyelni. :)

2015. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!